Gizem'li Muhabbet Topiği :)

Aynen canım yaa 6 yıldır bu illeti çekiyorum.

Benm brde küme tipi aynı zamanda bir ayın 25 gününün ağrıyla geçtiğini bilirim 😢😢😢

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

tedavsi, ilacı bişeyi yok muuu :26:

tedavsi, ilacı bişeyi yok muuu :26:

Universitedeyken Allah razı olsun demek istiyorum mükemmel bir doktora denk geldim. Bir ilaç verdi ki o ataklarimi düzenledi. Ondann önce ayın 25 günü ne demek ya cem yilmazin dediği Şubat yok :KK70:

Şimdi eakiye nazaran daha iyi. Regli dneminde işte uzulunce farknda olmadn stres yapincada olabliyr. Tabi havalrn çok sıcak ya da saçma sapan nemliyken bile olabiliyor :KK43:

Brde sevgilimi çok özledim e bide kpss derdm olunca havaylada birleşince coştu bnmki :'(

Universitedeyken Allah razı olsun demek istiyorum mükemmel bir doktora denk geldim. Bir ilaç verdi ki o ataklarimi düzenledi. Ondann önce ayın 25 günü ne demek ya cem yilmazin dediği Şubat yok :KK70:

Şimdi eakiye nazaran daha iyi. Regli dneminde işte uzulunce farknda olmadn stres yapincada olabliyr. Tabi havalrn çok sıcak ya da saçma sapan nemliyken bile olabiliyor :KK43:

Brde sevgilimi çok özledim e bide kpss derdm olunca havaylada birleşince coştu bnmki :'(

anladım canımmm, geçmiş olsunn o zaman, üzmemeye çalış kendinii :26:

selammmm :KK3:

bende öyle sanıyordum genelde hep evli çocuklu bayanlar var gibi :))

yok yahuuu, evli yok bizdee :KK1::KK1: evde kalmışlar tayfasıyız biz :KK53: :KK33: sevdiceklerimiz var sadecee :KK16:

Son düzenleme:
Aynen canım yaa 6 yıldır bu illeti çekiyorum.

Benm brde küme tipi aynı zamanda bir ayın 25 gününün ağrıyla geçtiğini bilirim 😢😢😢

Allah yardımcın olsun canıııım. Ayni illet bendede var

anladım canımmm, geçmiş olsunn o zaman, üzmemeye çalış kendinii :26:

yok yahuuu, evli yok bizdee :KK1::KK1: evde kalmışlar tayfasıyız biz :KK53: :KK33: sevdiceklerimiz var sadecee :KK16:

Hakkten ya genelimuz asker yolu bekliyor :KK70:

Allah yardımcın olsun canıııım. Ayni illet bendede var

Seninki ne türden canım

X