''Geyik''

:KK53: İyimis. Bende cogu zaman oyle giriyorum nete. Gec saat oldugunda esim kiziyor. Akam yatmiyorsun sabah kalkmiyorsun diyor :KK53: bildigin gelinlikciyim havali olsun diye tasarimci yazdim :KK53: biz turkler hava basmayi severiz ya :KK53:
Ayy ne güzel :KK16:
Benim hiçbir mesleğim yoktu normalde arkeoloğum birçok farklı alanda çalışıyorum aynı zamanda artiz olmak istiyorum konservatuar okuyorum ondan sanatçı yazdım aktör vardıda biz mi yazmadık yanii allamm yareppim :KK14:

Boyun ağrısıyla uyandım bu sabah, nasıl akrobasi yaptıysam gece artık, çeviremiyorum kafayı. Kahvaltı yapmadım daha, biraz tembelim sanırım bugün.
Bu sıcakta Akrobasi yapmadan uyunur mu 1 saat bile uyuyamadim yatakta kivraniyorum hala :mad:

Bu sıcakta Akrobasi yapmadan uyunur mu 1 saat bile uyuyamadim yatakta kivraniyorum hala :mad:
Soğuk duşa girip kurulanmadan geceliğimi giyip öyle yatıyorum, en azından uykuya dalana kadar idare ediyor. Son bikaç gündür geceleri çok sıcak olmuyor ama sanki. Ya da ben dağ başındayım onun etkisi var.

Soğuk duşa girip kurulanmadan geceliğimi giyip öyle yatıyorum, en azından uykuya dalana kadar idare ediyor. Son bikaç gündür geceleri çok sıcak olmuyor ama sanki. Ya da ben dağ başındayım onun etkisi var.
Aa neresi dağ başı :KK53:

Yok annem yok yatağı duşa taşısam da uyuyamadim klima fln hak getiren Antalya değil Afrika mübarek :KK57:

X