''Geyik''

Kk da takılınca onu aldattığımı düşünen sevgilim uykum kaçınca 'aşkım azıcık kkda takılıcam uykum gelene kadar' dedikten sonra yaklaşık 3 saattir kabus görüyor ..
Mıgır mıgır bişeyler söyleyip kesip biçiyo fln :KK70:
Tanrım sen koru :KK53:

:KK53: Kocam internette oyun oynuyor, ben burda gevezelik yapiyorum. Allahim ne guzel iliskimiz var :KK53: senin aşkitellan uyuyor mu
Birazdan dönüp boğazıma sarılıcak diye korkuyorum nefret ediyor int. takılmamdan az önce yazdığım gibi feci kıskanç :KK53: bak enazından sen rahatsın :KK14:

Benimki kendisi takildigi icin ses etmiyor. Yoksaaa şimdiye coktan alirdi elimden tabletimi :KK61:

Çok sıcak uyuyamıyorum 2 gündür uyumadığım içinde yataktan çıkamıyorum aşk böcüüm ceza verdi bende çaktırmadan yazıyorum işte o uyuduğumu sanıyo hehehehg :KK53:
Ee ne iş yapıyosun tasarımcı yazıyo prf. de :)

Çok sıcak uyuyamıyorum 2 gündür uyumadığım içinde yataktan çıkamıyorum aşk böcüüm ceza verdi bende çaktırmadan yazıyorum işte o uyuduğumu sanıyo hehehehg :KK53:
Ee ne iş yapıyosun tasarımcı yazıyo prf. de :)
:KK53: İyimis. Bende cogu zaman oyle giriyorum nete. Gec saat oldugunda esim kiziyor. Akam yatmiyorsun sabah kalkmiyorsun diyor :KK53: bildigin gelinlikciyim havali olsun diye tasarimci yazdim :KK53: biz turkler hava basmayi severiz ya :KK53:

X