''Geyik''

iş çok ama ben yapmak istemiyorum içim sıkılıyor Allahım çaycı bilem netten yanımda top patlatıyor ben sıkıntıdan patlıyorum hayatımda aksiyon yok ya :110:

iş çok ama ben yapmak istemiyorum içim sıkılıyor Allahım çaycı bilem netten yanımda top patlatıyor ben sıkıntıdan patlıyorum hayatımda aksiyon yok ya :110:
Zillere basıp kaç ne biliyim çalışmıyomusun evli misin kendinden bahsetsene biraz..

Wohoowwwwwwwww 12 nedir bende bitane var nazindan öldürecek beni 12 ne ya:KK53:

Hadi yaa ben çok seviyorum 10 tanesini barınaktan almıştık sahiplendirmeye çalışıyoruz ama ben kimselere veremiyorum bebişlerimi evladımdan öte her biri :KK43:

evet çalışıyorum hatta şuan işteyim eşimden ayrıldım bir tane kızım var ve gün boyu işteyim canım

Ne güzel bi meleğin var iyi kötü bi işin var neye sıkılıyorsun bukadar hayata farklı açıdan bak zevk almaya bak yaşanan en kötü olaylar bile bazıları için şükür kaynağı ..

çok hak
Ne güzel bi meleğin var iyi kötü bi işin var neye sıkılıyorsun bukadar hayata farklı açıdan bak zevk almaya bak yaşanan en kötü olaylar bile bazıları için şükür kaynağı ..[/QUO
çok haklısınız evet bir meleğim var çok şükür ama hayat o kadar yordu ki beni anlatamam çalışmak istemiyorum sürekli uyumak ve hiç uyanmak istemiyorum neden böyleyim onu da bilmiyorum.Hayattan ne yazık ki hiç bir beklentim yok çünkü hayallerim umutlarım hepsi yok oldu gitti.

Nerede bakıyorsun hepsine.ben kızımı para verip aldım ne yazık ki

2 tanesi sevgilimin hediyesi pomerian boo cinsi onlara evde minik oldukları için.
Diğerlerine ev yaptırdık bahçede 50 m fln klimalı vs. Kışın üşümesinler diye sokaktan getirdiğim misafirlerde var elimden gelse de hepsine yetebilsem :KK43:

Ne güzel ya Nerede yaşıyorsunuz siz istanbulda pek mustakil ev bulma işi zor oluyo ama çok istiyorum Bahçeli Ev o zaman barınaktanda düşünüyorum bir tane

Ne güzel ya Nerede yaşıyorsunuz siz istanbulda pek mustakil ev bulma işi zor oluyo ama çok istiyorum Bahçeli Ev o zaman barınaktanda düşünüyorum bir tane
İstanbul / antalya arası tatlım suan ant. ama ist evimizde müstakil sorunumuz olmuyor seyahatler biraz meşakatli 2 yada 3 araba gidiyoruz gideceğimiz zaman :)

Hehe çok sirinsiniz:) ben bir yere gittiğimde bırakma sorunu yasiyorum içim hiçbi zaman rahat etmedi şimdi bayramda gidicem şimdiden başladım yine nereye birakiyim hangisi iyi bakiyor. . Valla çok zor ya zaten bıraktıktan sonra tuyleri dökülüyor sevgi gostermiyorlar sadece mama su anlıyorum hemen çocuğum. Gibi kıyamiyor insan ya içim gidiyor

Hehe çok sirinsiniz:) ben bir yere gittiğimde bırakma sorunu yasiyorum içim hiçbi zaman rahat etmedi şimdi bayramda gidicem şimdiden başladım yine nereye birakiyim hangisi iyi bakiyor. . Valla çok zor ya zaten bıraktıktan sonra tuyleri dökülüyor sevgi gostermiyorlar sadece mama su anlıyorum hemen çocuğum. Gibi kıyamiyor insan ya içim gidiyor

Hiç bırakmadım daha doğrusu birakamadim bi çok iş iptal ettim sıpalarim için :KK53:

X