geyik ordinaryus profesörleri burada

Yatcam şimdi yatmadan bir geyik topiğine bakayım dedim. En sevdiğim konulardan biri olan sürtünmeyle hamilelik varmış bunlara dil döküp ikna etmeye çalışan üyeler beni çok duygulandırıyor
Bir şey itiraf edeyim, canın çok sıkkın olduğunda açıp böyle sürtünme konularına bakıyorum eski yeni ne bulursam

Yatcam şimdi yatmadan bir geyik topiğine bakayım dedim. En sevdiğim konulardan biri olan sürtünmeyle hamilelik varmış bunlara dil döküp ikna etmeye çalışan üyeler beni çok duygulandırıyor
iyi gecelerrr.yarın akşam gel kaldığımız yerden ateş nasıl bulunmuş anlatırız sana.sürtünme deyip geçme konu mühimm

Bir şey itiraf edeyim, canın çok sıkkın olduğunda açıp böyle sürtünme konularına bakıyorum eski yeni ne bulursam
uygulamaya başlamadığın sürece istersen sabaha kadar bak konulara ben çatlak şanzel izledim ayol dün gece.bundan sonra en favori şarkıcım o

İnanmıyorum ruh ikizimi buldum. Aramaya sürtünme yazıp konuları okuyorum ben de spermi roket gibi bir şey sanıyolar. Doktora gidip ikna olmayan mı dersin, 5 kere regli olup ikna olmayan mı dersin ohoo

İnanmıyorum ruh ikizimi buldum. Aramaya sürtünme yazıp konuları okuyorum ben de spermi roket gibi bir şey sanıyolar. Doktora gidip ikna olmayan mı dersin, 5 kere regli olup ikna olmayan mı dersin ohoo
anne biliyor yaşı genç bir de bana abla dedi hem de sevdim de kızı diye tam 10 gün dil döktüm buradan özelden ama cıkss gene ikna edemedim hamile olmadığına.hatta jinekoloğa gitti ona bile güvenmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…