geyik ordinaryus profesörleri burada

Hem öyle hem de birkaç gündür biraz uzun sürüyor ilerleyen saatlerde ancak bitiyor ben de biraz okuyup yatıyorum.
ben sabahları uyanmayı hiç sevmiyorum.çalışırken saat .7.15 de mesaim başlıyordu .hiç sevmiyordum.geceleri yaşayıp gündüzleri uyumak tam bana göre sezen aksu gibi

ben sabahları uyanmayı hiç sevmiyorum.çalışırken saat .7.15 de mesaim başlıyordu .hiç sevmiyordum.geceleri yaşayıp gündüzleri uyumak tam bana göre sezen aksu gibi
Saat dokuzdan daha geç uyanırsam mutsuz oluyorum hiçbir şey yetişmeyecek diye panik yapıyorum ama mesela sabah yedi buçukta kalkmak da bana göre değil.

Saat dokuzdan daha geç uyanırsam mutsuz oluyorum hiçbir şey yetişmeyecek diye panik yapıyorum ama mesela sabah yedi buçukta kalkmak da bana göre değil.
dün arkadaşla angara pavyonlarını konuştuk .ünlü bir kadın varmış oralarda çalışan çatlak şanzel mi ne adı.kimmiş uleynn bu dedim dün gece 2 3 videosunu izledim kültürlendim.sen angaraya gelince kesin ona gidelimm

Wuhuu en sevdiğim Angara pavyonları gidelim gidelim kesin gidelim
ama kadın çok acayip armağan çağlayanın net sohbetine de çıkmış.17 yaşında babannesini iyi tedavi etmemiş doktoru öldürmüş yahuu.onu da gülerek anlatıyor.alkışlamazsak falan bize neler yapar kimbilir

Haa o kadııın şimdi hatırladım. Ay bizi korkudan titreye titreye kadını alkışlarken hayal ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…