geyik ordinaryus profesörleri burada

Çok kaygılı ve takıntılı olanları muaf tutuyorum ama bu derce bilinçsiz olanlara çelik don giydiresim geliyor
madem bu kadar bilgisizsin madem bu kadar korkuyorsun bekaretten hamilelikten çıkarma donunu arkadaşım çıkarma cafe de buluş parkta buluş ama donun pantolonunun içinde olsun diyesim varr

madem bu kadar bilgisizsin madem bu kadar korkuyorsun bekaretten hamilelikten çıkarma donunu arkadaşım çıkarma cafe de buluş parkta buluş ama donun pantolonunun içinde olsun diyesim varr
Donla pantolonla sürtünüp yine de hamile miyim diye soranı gördü bu gözler ya

o konuyu da hatırladım.hatta babasının mı ne girdiği wc den şüphelenen onlardan birinin traş bıçağını kullanıp şüphelenen bile gördüm k.k da
Bu sürtünenler değil de zibilyon tane gebelik testi yapıp 5 ay adet görüp yine de hamile miyim diye soran bi sayko vardı o tam kafa yedirtmelik

Bu sürtünenler değil de zibilyon tane gebelik testi yapıp 5 ay adet görüp yine de hamile miyim diye soran bi sayko vardı o tam kafa yedirtmelik
bir benzeriyle arkadaş olduk 2 ay regl görmüş doktora da gitti geçen hafta hala ikna edemedim hamile olmadığına yeminle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…