geyik ordinaryus profesörleri burada

Çok kaygılı ve takıntılı olanları muaf tutuyorum ama bu derce bilinçsiz olanlara çelik don giydiresim geliyor😒
madem bu kadar bilgisizsin madem bu kadar korkuyorsun bekaretten hamilelikten çıkarma donunu arkadaşım çıkarma cafe de buluş parkta buluş ama donun pantolonunun içinde olsun diyesim varr :KK45:

madem bu kadar bilgisizsin madem bu kadar korkuyorsun bekaretten hamilelikten çıkarma donunu arkadaşım çıkarma cafe de buluş parkta buluş ama donun pantolonunun içinde olsun diyesim varr :KK45:
Donla pantolonla sürtünüp yine de hamile miyim diye soranı gördü bu gözler ya

o konuyu da hatırladım.hatta babasının mı ne girdiği wc den şüphelenen onlardan birinin traş bıçağını kullanıp şüphelenen bile gördüm k.k da
Bu sürtünenler değil de zibilyon tane gebelik testi yapıp 5 ay adet görüp yine de hamile miyim diye soran bi sayko vardı o tam kafa yedirtmelik

Bu sürtünenler değil de zibilyon tane gebelik testi yapıp 5 ay adet görüp yine de hamile miyim diye soran bi sayko vardı o tam kafa yedirtmelik
bir benzeriyle arkadaş olduk 2 ay regl görmüş doktora da gitti geçen hafta hala ikna edemedim hamile olmadığına yeminle :KK45:

Süper kahramanın adı da şey sürtünman
Aklıma bu geldi
EGJFA_QU4AA7eE8.jpeg

X