geyik ordinaryus profesörleri burada

Bilmiyorum ki. İş yeri olabilir, haftasonu şehir dışından müşteri geldi o olabilir. Biz de bilemedik
çok geçmiş olsun bir oda da izole olup evde dolanmazsa bulaşmıyor kimseye.bir de başka çeşidi çıktı varyantın.maskeden bir sıkıldım ki bazen cinnet geçirip çıkarası geliyor insanın dışarda

Sonumuz hayır olsun Ceycey'im. Biz de uzak duruyoruz birbirimizden bakalım

iyiyim ceycey sen nsaılsın
kızın nasıl
yeni yıl yaklaşıyor var mı bir şeyler
iyi ablası bugün matematik sınavına ve okulun yaptığı bir deneme sınavına girdi.corona sonrası sınavlar kalmıştı bitti şükür.hava çok soğudu ankarada kar bekliyorum istemeyerek.

Ders çalışıyordum giremedim dün
senin sorular doğru çıktı ama benim kızın kuzeni öğretmenin çözdüğü soru yanlış çıktıya 20 de 19 yaptı kız.yeni mezun bir fen öğretmeni yanlış çözdü br e ayrıntılı kıza anlatmış çözümü.ama benim kızdan 1 yaş küçük akraba çocuk çatır çatır çözdü aha da sonuç bu dedi.bundan sonra o çocuğa soracağız senle birlikte

iyi ablası bugün matematik sınavına ve okulun yaptığı bir deneme sınavına girdi.corona sonrası sınavlar kalmıştı bitti şükür.hava çok soğudu ankarada kar bekliyorum istemeyerek.
bende kar bekliyorum
kar küreme araçlarını hazır etmişler bizim burada

Ne zaman isterseniz sorun

Kulaklarım çınlıyor, çok çınlıyor. Gece gündüz çınlıyor. Gündüzleri uğultu ve sinyal sesi gibi gece bildiğiniz metallerin birbirine vurma sesi gibi çın çın çın. Kafamın içinde tencere tava çalınıyor. Uyku düzenim de bozuldu bir süredir. Uyumam bir buçuk ikiyi buluyor. Hele bu gece dörtte uyuyabildim. Uykumu alamayınca da hem başım ağrıyor hem dikkatim dağınık oluyor. Saçma bir döngüye girdim böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…