geyik ordinaryus profesörleri burada

Of bilmiyorum benim de içime kurt düştü ama sanmam ya okulu onu yıpratıyor uzak olsak da çok iyi gidiyorduk bir anda sınavı açıklandı olanlar oldu bulmuş mudue yoksa
bilemem herşey olabilir.ilişkiden sıkılmış da olabilir başka biri de olabilir hayatında.okulu sınavı bahane ediyorsa sakın inanma yalandır.send e bu adam yüzünden kara kara hamilemiyim diye düşün haftalardır.değmezzzz

O kadar iyiydi ki her şey zor geliyor sürekli kayıp vermekten yoruldum nerde hata yapıyorum ben diyorum
Okulu cidden zor yoruluyor eminim buna ama benden de yoruldu galiba başka birini bilmiyorum sanmıyorum ama belki de var nasıl anlarım ki kaç km uzaktan

Bir süre ara verelim sonrasına o zaman bakariz dedi bu aralar çok hastayım ben de sen de dinlen yazmıştı bir süreden kasıt ne üç beş ay mı dedim öyleyse gerek yok dedim oha saçmalama zaten ben merak etme bir iki güne seni özlerim gibime geliyor yazmış

Anlayamazsın ayrı şehirde olduğu için.zaten uzak mesafe ilişkisi okulunun yorucu olmasından sanane.sen mi sebepsin her gün buluşarak yooo.bahaneler yapmış o ayrılmış senden de aynını bekliyor maalesef.

bu adam asla senle ciddi düşünmüyor.cinsellik de yaşadığınız için sürdürmüş ilişkiyi şimdilerde de sıkılmış tamamen gitek istiyor.ne demek bir iki güne özlerim?o zaman neden ayrılma lafları yapıyor?senin duygularını kullanıyor bu hödük aynı bedenini kullandığı gibi.sen bunlara layık değilsin.tavrını koy net şeyler söylesin sana.oyalamasın

Ben bunları hak edecek ne yaptım ki

Ara verelim gini de yazmamış beni bi süre bir rahat bırak sonra bakalım
tmm dediğini yap arama sorma işte.bakalım ne yapacak bir süre sonra.2 haftayı geçip aramazsa ayrılmış demektir tamamen.sen ne sanmıştın kuzum?sevgili oldunuz diye ömür boyu süreceğini mi?zamanı gelince herkes ayrıldı .daha çok gençsin kimlerle tanışacaksın ciddi ilişkinde olacak.

Baya devam ederiz sanmıştım beni en iui anlayan oydu onu da bensim bana şey dedi kaçıp sığındığım yersin sen benim ama sen de bu kargaşada beni yoruyorsun ne anlamı var o zaman

Abla kolay değil ki kaç senedir dört dörtlük dediğim anda gitmesi zor geliyor
erken başlamışsınız herşeyi erkenden tüketmişsiniz cinsellik de dahil.ilişkinizin heyecanı gizemi vs kalmamış artık.evlilikler de bile dört dörtlük ilişkiler yok.siz sadece sevgiliydiniz keşke bu kadar bağlanmasaydın kuzum.oluruna bırak ararsa konuşursun aramazsa canı cehenneme

Şey yazmış bir de yine okudum da işte sürekli bir şikayet eskiyi arama beğenmeme büyütmen kafanda yordu yani mutsuzuz artık demiş
konu aç sen bdv ye.üyeler fikir versinler.ama hamilemiyim kısmını sakın karıştırma dalga konusu olma gene.ilişkini duygularını anlat sadece

Belki de aldatildim whatsappta eskisi gibi bakmiyor kızları sorunca okuldaki hiç bir şey demiyordu falan evinde tv yok telefonla full mesaj atınca görmeme ihtimali yok ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…