geyik ordinaryus profesörleri burada

Bir e-nabız'a bakınsana üçüncü doz aşınız tanımlanmış mı? Haberlerde izledim iki doz Biontech olsak da altı ay sonra tekrar bir doz daha olmamız gerekiyormuş. Sonra 6 ay sonra bir doz daha.

Bir e-nabız'a bakınsana üçüncü doz aşınız tanımlanmış mı? Haberlerde izledim iki doz Biontech olsak da altı ay sonra tekrar bir doz daha olmamız gerekiyormuş. Sonra 6 ay sonra bir doz daha.
benim henüz 6 ay olmadı daha çok var.ama zaten 3 doz aşılıyım.çıkarsa 4. olacak aslında.ilk olarak yaşlılara risk grubundakilere ve öyle işlerde çalışanlara çıkacak zaten

Yok kız latife yaptım. TVler de çıkar ya hep bilmem kaç kedisi ile yaşıyor diye. Ama ben de 20 kediye bedelim ya. Kedi falan gördüm mü miyavvv diye bağırıyorum falan.
ohhh rahatladım.bizim apartmanda vardı 7 kedili bir kadın.bir de apartmanın önünde köpek besleyip alıştırmıştı onları.herkes şikayet etti .kavgalar oldu.sonunda evini sattı gitti.1 2 kedi candır.gerisine sadece mama verelim sokakta yeter

Apartman , sitede çok zor. Hem hayvanların kanına girmekten korkarım hem dediğin gibi komşuları rahatsız ederim. Gerçi benim düzgün komşum yok rahatsız olursa 5 tane daha alırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…