geyik ordinaryus profesörleri burada

Eveeet fazla bir şey kaçırmamışımdır umarım 😁

Şöyle sayfaları bir dolaştım ben yokken neler olmuş diye. Ceycey bir mesajda benden bahsetmiş ve şöyle cevap gelmiş çok güldüm. Noo benim kocanın çocuğu yok 🤓
Yok sen bilmiyorsun üç çocuklu herifle evlisin. Bir kk üyesi öyle dediyse öyledir aksi teklif edilemez.

tam sana göre şeylermiş ya

Anam içim gitti hele dur. :kızgın::KK14:
Benim de içim gitti. Almamak için direniyorum. O size geçen attığım kanaviçe var ya on ay falan oldu ben onu alalı hâlâ elimde sürünüyor. Birkaç kere yanlış yapıp düzelttim ama ilerleyemiyorum. Ama inatla yenisini almak istiyorum. O kadar eminim ki yenisini alırsam süper yapacağıma 🙄

Yok sen bilmiyorsun üç çocuklu herifle evlisin. Bir kk üyesi öyle dediyse öyledir aksi teklif edilemez.
hah bir de bdv de linç team e vahşet team e haber ver tam olsun.mirta yı parça pinçik etsinler.edit:benim de böyle bir takımım varmış ya onu unuttum bakk :KK53:

Benim de içim gitti. Almamak için direniyorum. O size geçen attığım kanaviçe var ya on ay falan oldu ben onu alalı hâlâ elimde sürünüyor. Birkaç kere yanlış yapıp düzelttim ama ilerleyemiyorum. Ama inatla yenisini almak istiyorum. O kadar eminim ki yenisini alırsam süper yapacağıma 🙄
Huba huba hub maymunluk yapma elindekini bitir. :KK70: Senin gibilere bizim orada parayı bol mu buldun da harcayacak yer arıyorsun derler. :KK70:

bdv ye giriyorum çıkıyorum yazıyorum çiziyorum değil kendi team im bir tane adamım yok yahuuu.nerede yavv bu bahsedilen kişiler?niye hep tek başımayım oradaaa? :işsiz: :işsiz:
Geldiiiimm
5575B9DC-4A43-4CF3-AC1A-D0D59A7AD7A2.jpeg

dolap ta bir mont sattım haftasonu pazartesi de kargoladım.çok ucuza verdim ayrıca.neyse ürünü almış teşekkürlerini yazmış covidle uğraşırken görmemişim .görünce yazdım kusura bakmayın şimdi gördüm çocuk covid oldu .yazmam olaydımm bu coştuu.nasıl ona ürün yollar mışım.şimdi onlarda mı temaslıymış.evde kronik hasta çocuğu varmış. :KK45: ben covid değilim ürünü haftasonu paketledim siz çarşamba teslim aldınız.virüs olsa bile yaşar mı dedim anlamadı.üslubuma dikkat edecekmişim kendisi cahil değilmiş türlü çeşidi varmış bu virüsün.aylardır kilerde duran monttan nasıl virüs geçecek ayol?hem pzartesi ben bilmiyordum ki çocuğun pozitif olduğunu.siteye şikayet ettim de uyarı aldı kadın.bu aralar çocuğu covid olsa beni mahkemeye verir bu deli. :KK53:
Ben Amerika için çalışıyorum hepinize covid bulaştırmak için görevlendirildim deseydin.

Donuna kadar alır deme lütfen don almak deyince sinirlerim bozuluyor 🤣🤣
bdv ye bir üye yazmış kargolu bir konuya.netten don almış .satıcı kocaman fantazi çamaşır yazmış kutunun üstüne.kargocu da bu kargoyu bakkala bırakmış.sıkıysan git al bakkaldan üstünde fantazii çamaşır yazan kargoyuuu :KK45: :KK53:

X