geyik ordinaryus profesörleri burada

Yok sen bilmiyorsun üç çocuklu herifle evlisin. Bir kk üyesi öyle dediyse öyledir aksi teklif edilemez.

tam sana göre şeylermiş ya

Anam içim gitti hele dur.
Benim de içim gitti. Almamak için direniyorum. O size geçen attığım kanaviçe var ya on ay falan oldu ben onu alalı hâlâ elimde sürünüyor. Birkaç kere yanlış yapıp düzelttim ama ilerleyemiyorum. Ama inatla yenisini almak istiyorum. O kadar eminim ki yenisini alırsam süper yapacağıma

Yok sen bilmiyorsun üç çocuklu herifle evlisin. Bir kk üyesi öyle dediyse öyledir aksi teklif edilemez.
hah bir de bdv de linç team e vahşet team e haber ver tam olsun.mirta yı parça pinçik etsinler.edit:benim de böyle bir takımım varmış ya onu unuttum bakk

Huba huba hub maymunluk yapma elindekini bitir. Senin gibilere bizim orada parayı bol mu buldun da harcayacak yer arıyorsun derler.

Ben Amerika için çalışıyorum hepinize covid bulaştırmak için görevlendirildim deseydin.

Donuna kadar alır deme lütfen don almak deyince sinirlerim bozuluyor
bdv ye bir üye yazmış kargolu bir konuya.netten don almış .satıcı kocaman fantazi çamaşır yazmış kutunun üstüne.kargocu da bu kargoyu bakkala bırakmış.sıkıysan git al bakkaldan üstünde fantazii çamaşır yazan kargoyuuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…