geyik ordinaryus profesörleri burada

valla tebrikler.daha bu yaşta e ticarete giriştin.geleceğin parlak.ben de kızın montunu sattım ama başıma gelmeyen kalmadıı
Param yok napiim. Bir de artık asla giymediğim o kadar çok şey var ki. 13 - 14 yaşında giydiğim şeyler, küçük şeyler... Zaten hap kadar oda deli oluyorum bir de onların kalabalık yapmasına. Hayırdır senin başına ne geldi?

dolap ta bir mont sattım haftasonu pazartesi de kargoladım.çok ucuza verdim ayrıca.neyse ürünü almış teşekkürlerini yazmış covidle uğraşırken görmemişim .görünce yazdım kusura bakmayın şimdi gördüm çocuk covid oldu .yazmam olaydımm bu coştuu.nasıl ona ürün yollar mışım.şimdi onlarda mı temaslıymış.evde kronik hasta çocuğu varmış. ben covid değilim ürünü haftasonu paketledim siz çarşamba teslim aldınız.virüs olsa bile yaşar mı dedim anlamadı.üslubuma dikkat edecekmişim kendisi cahil değilmiş türlü çeşidi varmış bu virüsün.aylardır kilerde duran monttan nasıl virüs geçecek ayol?hem pzartesi ben bilmiyordum ki çocuğun pozitif olduğunu.siteye şikayet ettim de uyarı aldı kadın.bu aralar çocuğu covid olsa beni mahkemeye verir bu deli.

Yok sizi tanımıyorum zaten. Orada başka birinden bahsetmiştim. Daha doğrusu birini arıyordum.

Dolaptaki monttan covid geçerse oha derim artık.

Mnaa ile karıştırmış

bu hafta ne geldi peküüüü?

Bilmiyorum ki. Ayaklı bim broşürü gelsin cevaplasın.
Şimdi arkadaşlar bu cuma BİM'de el işi malzemeleri vardı. Kanaviçe havlu kiti, goblen kanaviçe kiti, şiş, tığ seti, misinalı şiş, örgü çantası; amigurumi, punch, tığ işi, iğne oyası ve kanaviçe başlangıç kitleri; dikiş kutuları, ipler ve el işi aparatları vardı bir tane bile bir şey almadım

tam sana göre şeylermiş ya

Anam içim gitti hele dur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…