geri sayım başladı buyrun bayanlar beraber sayalım

ay şimdi keyfim yerinde ondan bahsedipte moralimi bozmayalım nednini bilmiyorum ama bana karşı çok soğuk aaman neyse

ay bilmiyorum ki şimdi yumurtlama dön kadar içsem yeterli olmazmı acep

ay canım şimdi yine aynı topicten başka bir arkadaş yumurtlama gününe kadr iç bırak dedi düşüklese bebp oluyomuş bilmiyom artık kafam karıştı ice

kız ceydat ne oldu yavyum derdini söle derman olim

e zaten adetliyken başlarsan yumurtlama dönemine kadar bitirmiş olursun sen bilirsin araştır o halde

ya başlıklarda bi başlığa yorum yaptım sonrada pişman oldum da canım sıkıldı halbuki akıl vermemiz gerekirken de konuyu okuyunca bide kürtajı duyunca biraz sinirli davrandım başlık açıp kusura bakma yazsam mı

canım konunun ne olduğunu bilmiyorum pişman olmanı gerektirecek bişimi ama istersen yeni bir konu aç yada özeline yaz

kızlar amma kaynatmışsınız valla maşallah kürlerden soğandan incirden :))))
ceydatcım özeline yaz bencede için rahat değilse

senden ne haber canım bu akşam senden iyi haberler bekliyoz allahın izni ile

Yazdım kusura bakma diye başlık attım ya kimsenin özel hayatı beni ilgilendir mez sadece kürtajı duydum ona üzüldüm başlamışlar yorum yapmaya

ceydat boşuna yazmışşsın bence kusura bakma diye böyleleri hakediyor annesi babası da seviniyodur kızımı okutuyorum diye erkek arkadaşıyla aynı evde kalıyomuş ateşle barut yanyana dururmu hiç.yazık çok yazık bir kişiye özel olmak varken bu ne acele ne günlere kaldık rabbim yaş daha 18 evlenmeden ne diye boyundan büyük işlere kalkıyosun

ya nerden okuyosunuz böle şeyleri ben neden görmüyom bir iki lafta ben sölim nerede bu topic

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…