geri sayım başladı buyrun bayanlar beraber sayalım

bu incir kürünü nasıl yapıyorsunuz kuru incir reçeli yesem aynı sonucu alabilirmiyim kızlar ne dersiniz reçelini çok seviyorumda

7-8 kuru inciri kaynatıp suyunu içiyorsun 15 gün boyunca ama adetin bitincemi adetinle bilirktemi içiyorsun onu daha tam bilmiyorum

İncir Kürü:
7-8 tane kuru incir, yarım litre suda 5-10 dk haşlanacak. Daha sonra süzülüp suyu 1 gün içinde tüketilecek (İncirlerin yenmesine gerek yokmuş). Her gün taze hazırlanacak. 21 gün süreyle uygulanacak.

Bu kürün daha etkili olması için, bu küre başlamadan önce 15 gün süreyle soğan kürü uygulanması gerekiyormuş.

vayabe amma salamışım sağol gülşah bilglerin için önce soğan kürü o zaman

vayabe amma salamışım sağol gülşah bilglerin için önce soğan kürü o zaman

evet tatlım önce soğan kürünü yapıcaksın benim 4.günüm adetliyken başladım içimde ne var ne yok çıkarsın diye.önümüzdeki ay da incir kürüne başlayacam ibrahim saraçoğlu soğanın kadın rahmi için yaratılmış bir bitki olduğunu belirtti kesinlikle her yıl bir kez yapmamaız lazım kistleri herşeyi yok ediyomuş..

gülşahcım yetiştin yine yardıma cicim kürlerle bakimde aran baya iyi inş sende faydasını görürsün cicim öptüm seni bilgiler için

şimdi o steyi bende okudum soğanla ilgili yeri 2009 kürüymüş kıalar hadi bakem hayırlısı olsun

bu incir kürünü nasıl yapıyorsunuz kuru incir reçeli yesem aynı sonucu alabilirmiyim kızlar ne dersiniz reçelini çok seviyorumda

ebru ağzını tadını iyi biliyosun haaaaaa:icecream: incirleri kaynatıp içicven tatlışşşşşşşşş

gülşahcım yetiştin yine yardıma cicim kürlerle bakimde aran baya iyi inş sende faydasını görürsün cicim öptüm seni bilgiler için

kaynanamdan kalma diyelim o alıştırdı artık bitki uzmanı oldu internetten tüm bitkileri yazıcıdan çıkarıyorum o da okuyo dini kitaplarda bile bitkilerin şifasından bahsediliyormuş evde birsürü bitki kitabı var.ayrıca benim kayınpeder kalp hastası onunderdine bile çare buluyo dr şaşırmış değerlerini görünce bu admı aykta tutan sensiin demiş yaaaaayerimseniben

ay allah öyle kaynanayı dostlar başına versin inş

tabiki öle katlanmak zorundayız kızlar soğan körü merak ettimde gaz yapmıyormu

yada agız kokusu sabah içip işe geldiğini düşünsene bööğğğ

ay allah öyle kaynanayı dostlar başına versin inş

allah razı olsun benim kaynana çok iyi valla.çok gerekmedikçe ilerlemiş bir hastalığın olmadığı sürece ilaç kullanmayın kızım diyo ilaç bir yerini iyileştiriyo diğer yerini harap ediyor.

kesinlikle haklı öpüyorum o tatlı kaynanayı ne güzel kızım diyor ahh ahhh

yada agız kokusu sabah içip işe geldiğini düşünsene bööğğğ

ağız kokusu yapmıyo kızzz öyle olsa ben de içemem ben de çalışıyorum.bizim görevli ablamız sağolsun öğlen yapıyo yemekten önce içiyorum akşamda eve gitmeden içiyorum .ama içerken wc ye gidiyorum burnumu kapatıyorum ılık oluyo zaten kafaya dikiyorum hepsini tiksinmemeye çalışıyorum ki şifasını göreyim.bardağı bitirdikten sonra bol bol nefes alıyorum kokusunu hissetmemek için delikafaduldendelikafadulden:dance: hoh hoh ayyyyyyyyyy çok komik

kızlar şimdi kardeş topicten bir arkadaş soğan kürünün bebiş için zararlı olduğunu söledi dikkat edin kendinize

X