Genetik bakılan pgt li embriyonun düşükle sonuçlanması

Amin canım İnşaAllah dualarımdasınız yıllarca bende Bi umut bişry bulurum diye bu sitede gece gündüz okudum da okudum Bi arkadaş öyle son şansım son embriyo deyip donmuşu gönderdi pgtye çok şükür sağlıkla doğdu Bana da o umut olmuştu mesela

Sonuçlarınızı buradan yazın kızlar

Banada şu mavi sporcu içeceklerinden iç demişlerdi iğrenç Bişeymiş içememiştim
Yaa evet powerrade sana yemin ederim agliyodum ancak bir sisenin yarisini ictim esim de zorluyo o zorladikca daha da tiksiniyorum ay hepimiz ayniymisiz ben simdi protein orani yuksek baska seyler buldum onlarla gecistiricem bir daha o salak seyleri yemeye icmeye gucum yok gervekten

Merhaba benim dr da dün genetik için embriyo başına 500 dolar dedi. Kararı bize bıraktı ve bir baştan başlama parasını geçiyor 4 embriyo. Mecbur genetiksiz deniycez ama içim asla rahat değil. Of çok zor Allah yardımcımız olsun

Canim bu yolda hep beraber merak etme ben de pgtsiz su an transfer ettiriyorum rabbim hepimizin yardimcisi olsun bekleyecegiz yasayacagiz hic umudumu kaybetmedim icimde bir yerde bizim icin basaracagiz hissi var

Canim bu yolda hep beraber merak etme ben de pgtsiz su an transfer ettiriyorum rabbim hepimizin yardimcisi olsun bekleyecegiz yasayacagiz hic umudumu kaybetmedim icimde bir yerde bizim icin basaracagiz hissi var
Ahh inşallah sağlıklı bir şekilde tutunur büyür gelişir ve sağlıklı kolay bir doğumla kucağınıza alırsınız. Tüm bekleyenler transfer olanlar olamayanlar , süreçte olanlar isteyen herkese inşallah

kizlar dun kontrole gittim doktor rahim guzel dedi 21 inde transfer var dedi ama embriyo 2bb yani bu hastanenin notu kit bunu biliyorum ama 2bb ye nasil ngs yapacaklarda anlamadim ben istesem bu embriyoya da yapacaklardi

Hangi merkez canım
Gebze asm’ye gidiyorum ben canim benim ama gervekten anlamadim yani 3bb olsa diyelim ki ngs yapilabiliyor mu bu expanse(genislik) tekilere? Ben cok arastirdim bu kalite puanlamasini bastaki harf embriyonun genisligiyle alakali buyukluguyle yani bu kadar kucuk embriyoya nasil ngs yapacaklardi ki zaten

Blast olmayınca yapılmıyor diye biliyorum benim ikili ikili dondurulmuştu 5aa 2bb çözdürüldü mecburen ikiside 5 aa olandan biyop alındı 2 bb olandan alınmadı ya da alınamadı tam hatırlamıyorum imha edildi belkide çözülürken bozuldu parça alınamadı zaten çift transfer istemediğimiz için üstünde durmadık

Bu 2bb earlyblast erken blast diye geciyormus kendileri zonayi bazen lazerle falan inceltip hucre aliyorlarmis galiba oyle arastirdim ama hicbir fikrim yok doktorum bizim notlarimiz kit dedi ve 2bb nin de gebelik getirefegine inaniyor zaten bu doktorda bu sonra denemem baska embriyomda yok eger olmazsa baska merkeze gecmeyi dusunuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…