Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

merhaba kızlar:)bugün ancak zaman buldum da yazıyorum. ya bana bu ara bi şeyler oldu öyle açık ki iştahım kendimi de tutamıyorum. yediklerimi yazsam satırlar yetmez :KK43: yarın böyle olmıcak ama hem kendime hem size söz veriyorum.

bide bi çocuktan çok hoşlanıyorum kendi kendime de söz verdim önce kendin için sonra da kendine olan güvenin gelmesi için şu 2 ay sık dişini sabret diye. o kadar özeniyorum ki istediğini giyen güzel kızlara. aslında yüzleri çoğumuzunkinden çirkindir bile 2ay dişimizi sıksak hepsinden çok daha güzel olucaz :KK54:

Günaydınnn... Dün akşam yemeği ile günü kapattım
sabah:
2 dilim çavdar ekmeği
2 dilim peynir
2 domates
şekersiz çay ile açılışı yapıyorum

afiyet olmasın canım yaramasın su gibi aksın çıksın midenden:)

İnşallah cnm inşallah çıksın :)

afiyet olsun :) bişey olma zheralde topkek az kalorilidir diğerlerine göre eritirsin inş

İnşallah cnm :)

afiyet olmasın yazmışım pardon tatlım olsunda yaramasın:)

Saol cnm amin :)

merhaba kızlar:)bugün ancak zaman buldum da yazıyorum. ya bana bu ara bi şeyler oldu öyle açık ki iştahım kendimi de tutamıyorum. yediklerimi yazsam satırlar yetmez :KK43: yarın böyle olmıcak ama hem kendime hem size söz veriyorum.

İnş başlarsın ve verirsin cnm :)

Ben diyete başlayanıyorum maalesef bir aylık lohusayım :KK43: ve genç bir şişkoyum :KK43:
Boy: 1.72
Kilo:97
Hedef:70
:KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:

Başlarsın inş burda cnm:)

sabah:
2 dilim çavdar ekmeği
2 dilim peynir
2 domates

Afiyet olsun cnm :)

Günaydınn kızlar akşam malesef yine misafirlikteydik :) akşam yemeği 1 büyük yemek kaşığı patates tavası 1 büyük yemek kaşığı da pilav yedim :) en az bu oluyordu malesef Allahtan pastaları kolaları götürmedim cnm istemiyor diye yemedim :)

Sabah kalkar kalkmaz 40 mekik 100 havada bisiklet çevirme hareketi 50 bacaklarımı karna çekme hareketi yaptım evden çıkmadan yarım litre su içip öyle çıktım :)

İşe yürüyerek geldim gelir gelmez yarım litre de iş yerinde su içtim :)

Ve oturduğum yerde karnımı çekip bırakıyorum günüm böyle başladı şimdilik :)

Yettim gayri:)Kahpe bizansın yiğit güzeli:)Hemen elimden geleni yapıyorum:)Allah işlerinde kolaylık sağlasın inşallah :)AMİN

Oyyy Allah razı olsunnnn bidenemmm inşşş:KK19:
evet canım alt karın oluyor:) alt karını eritmek için bir hareket var tarif etsem anlaşılmaz internetten bak bebeğim onuda yap alt karın kaslarını çalıştırmak zor ama o hareket iyi çalıştırıyor böyle sırt üstü uzanıp bacaklarını kaldırıyosun popona doğru ittiriyosun orası kalkıyor alt krın sıkışıyor:)Allah ım orda neler oluyor diyosun bir an :) böyle bir hareket işte :)çok açıklayıcı oldu farkındayım:)

Ayy ben biliyorum onu... alışık olmayanın karnınıııı öldürebilirrr resmen.. feci bişey 20*2 set yapılıyor...
SABAH:yarım tost
şekersiz çay
1 dilim kek

ÖĞLE:çizi sandviçten içinde ne kadar var bilmiyorum ama 4 tanesini de yemedim

AKŞAM: 7 yk ıspanak
1 küçük kase yoğurt

ARA ÖĞÜN:1 elma
yarım portakal

SPOR:yarım saat boyu ebru şallı hareketlerinden
10 squat(birazdan başlıycam akşiamıda daha yemedim ama sınırlar belli :)))

Afiyet olsun cnmm kolay gelsinnn:KK50:
Akşam işyerinde yedim
3 avuç büyüklüğünde fırında tavuk göğsü-patates
5 yk bulgur pilavı
Afiiyet olsun cnmm:KK50:
Iyi akşamlar kızlar yürüyerek eve geldim :)

Stresliydim biraz daha doğrusu cnm sıkkın bi tane meyveli topkek yedim :KK43:
Sende benim gibi ühüü ühüü yaaa ne kötü bi gündü dün moralimi toplayamadım bi türlü.. :KK61:işin kötü yanı akşamda başıma bir sürü aksilik geldi geçti... Bugün iyiyim inş sende iyisindir:KK68:
bide bi çocuktan çok hoşlanıyorum kendi kendime de söz verdim önce kendin için sonra da kendine olan güvenin gelmesi için şu 2 ay sık dişini sabret diye. o kadar özeniyorum ki istediğini giyen güzel kızlara. aslında yüzleri çoğumuzunkinden çirkindir bile 2ay dişimizi sıksak hepsinden çok daha güzel olucaz :KK54:

Cnmm amann diyeyim mideni, küçültmeye bak.. kg vermek için diyete başlamaya çalışırken acıkıp 2 katı yersen kötü olur.. porsiyonlarını az az küçülterek mideni küçültebilirsin.. Bide aşk mesk olayları kiloyla değil ya o hiç belli olmaz elektrik işi bu yüzden şimdi değil de eger zayıflarsam olur gibi düşünme bence:KK66:
Ben diyete başlayanıyorum maalesef bir aylık lohusayım :KK43: ve genç bir şişkoyum :KK43:
Boy: 1.72
Kilo:97
Hedef:70
:KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:
Cnm 2 çocuk annesi biri olarak söylüyorumm kii ben lohusayken hatta emzirirken diyet yapmadım.. yapan arkadaslarında sütü azaldı.. hamurişi yemeden normal yemeklerden yiyip bol bol su içerek bebeğini arabaya atıp beraber yürüyüşlere çıkarsanız ikiniz içinde değişiklik olur.. biraz daha büyüsün bence...:KK51:
sabah:
2 dilim çavdar ekmeği
2 dilim peynir
2 domates
Afiyet olsun cnm:KK50:

Günaydınn kızlar akşam malesef yine misafirlikteydik :) akşam yemeği 1 büyük yemek kaşığı patates tavası 1 büyük yemek kaşığı da pilav yedim :) en az bu oluyordu malesef Allahtan pastaları kolaları götürmedim cnm istemiyor diye yemedim :)

Sabah kalkar kalkmaz 40 mekik 100 havada bisiklet çevirme hareketi 50 bacaklarımı karna çekme hareketi yaptım evden çıkmadan yarım litre su içip öyle çıktım :)

Ohh ohh süpersin bayıldım sabah enerjine :KK68: aynennn devammm bende başlayayım su içmeyeee:KK50:

Günaydııııııııııııııııııııııın Günaydıııııııııııııııııııııııınnnn:KK76::KK76::KK76:
Dün su tutmuşum bugün yine kg verdiğimi gördüm tartıda bi sevindim bi sevindimm:nazar::nazar:
78.200 (ilk 81.900):nazar::nazar: eşimde senin belin baya inceldi dedi, ölçtük 3 cm azalmış.. basenleri olçtük yerinde sayıyor..:KK61::KK61: nasıl zayıflatıcam ben bu bacakları off off yaaa..:mad:
Bisikletten vazgeçtim yerde bacak hareketi ve kalori harcattırıcı bişeyler yapmayı düşünüyorum. Dün spora ara verdim ama bugün aynen devam edicem..
Eşimde seyirde gelmeyecek eve bugün tekim kuzularımla..:KK51:
Öğlen olsunda yürüyüse çıkayım bakalm azimliyimm:KK39:

çok iyi sabah sporları bu karnı içine çekip bırakmak işe yarıyor mu acaba?

Fancimin sınavları devam ediyor sanırımm gelmedi daha,
TÜM SINAV GEÇİREN ARKADAŞLARIN SINAVLARINDA BAŞARILAR İNŞ ÇABUCAK ATLATIRSINIZZ CANLARRR:KK19:

Sende benim gibi ühüü ühüü yaaa ne kötü bi gündü dün moralimi toplayamadım bi türlü.. :KK61:işin kötü yanı akşamda başıma bir sürü aksilik geldi geçti... Bugün iyiyim inş sende iyisindir:KK68:

Evet bende iyiyim çok şükür :)

Ohh ohh süpersin bayıldım sabah enerjine :KK68: aynennn devammm bende başlayayım su içmeyeee:KK50:

Saol cnm inş her gün böyle olmam gerek yoksa gitmeyecek bu kilolar :KK43: Başla başla su gerçekten çok etkili :)

Günaydııııııııııııııııııııııın Günaydıııııııııııııııııııııııınnnn:KK76::KK76::KK76:
Dün su tutmuşum bugün yine kg verdiğimi gördüm tartıda bi sevindim bi sevindimm:nazar::nazar:
78.200 (ilk 81.900):nazar::nazar: eşimde senin belin baya inceldi dedi, ölçtük 3 cm azalmış.. basenleri olçtük yerinde sayıyor..:KK61::KK61: nasıl zayıflatıcam ben bu bacakları off off yaaa..:mad:
Bisikletten vazgeçtim yerde bacak hareketi ve kalori harcattırıcı bişeyler yapmayı düşünüyorum. Dün spora ara verdim ama bugün aynen devam edicem..

Ayy nasıl sevindim benim belimde incelse şu göbek gitse nasıl mutlu olucam :)

çok iyi sabah sporları bu karnı içine çekip bırakmak işe yarıyor mu acaba?

Valla cnm yarıyor diyorlar ben 15 yaşlarındayken kuzenlerim demişti ben yapardım sıkılırdım ama onların göbeği hiç yok işe yaramasa söylemezlerdi heralde :)

Ben sadece sıkılaşıyomuş gibi hissediyorum :)

Günaydın tatlım.Bende aynı durumdan muzdaribim belim ince ama o bacaklarım kalçam tombik tombik üst tarafıma göre daha kalın sauna eşofman giyip yürüyorum ben de bakalım işe yarar inşallaho_O

Günaydın canım güne çok iyi başlamışsın:)

Ahhh o bacaklar... yürüdükçe bacakların birbirine sürtmesi, koltukta sandalyede oturduğunda üst bacakların iyice yayılması:KK70: Allammm sana geliyorum:KK70:

X