Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

Kızlar arkadaşla öğlen arasında 20 dk yürüdüm 1 dilim ekmek kıymalı pirinçli çorba içtim sonrasında yürüdüm, şimdide salatamı yiyiyorum 1 bardak ayranla..

Kızlar arkadaşla öğlen arasında 20 dk yürüdüm 1 dilim ekmek kıymalı pirinçli çorba içtim sonrasında yürüdüm, şimdide salatamı yiyiyorum 1 bardak ayranla..

Afiyet olsun cnm yürüyüşte iyi olmuş :)

Bende 4 kaşık bulgur pilavı 3 kaşık menemen yedim 1 bardak zahter içtim 1 bardak ta su harekette karnımı çekip çekip bırakıyorum oturduğum yerde :)

Afiyet olsun cnm yürüyüşte iyi olmuş :)

Bende 4 kaşık bulgur pilavı 3 kaşık menemen yedim 1 bardak zahter içtim 1 bardak ta su harekette karnımı çekip çekip bırakıyorum oturduğum yerde :)
Afiyet olsun cnm :) Şu zahteri çok merak ettim ya?.. ölçülerini al bence ne kadar inceldiğini takip edersin:KK66:

Afiyet olsun cnm :) Şu zahteri çok merak ettim ya?.. ölçülerini al bence ne kadar inceldiğini takip edersin:KK66:

Eve gidince alırım cnm inş :)

Zahter sıcak içecek başka yerlerde kekik diyorlar ama benim bildiğim kekikle yapılmıyor :KK70:

Bu kahvaltılık zahter çok kilo aldırır ben pek sevmiyorum bunu yemiyorum da benim dediğim zahteri (yani kekiği) çay süzgecine koyuyorlar üstünden sıcak su geçirip içiyorlar limon sıkarsan güzel olur :)
o farklı o zaman cnm zaten önce z.yagına sonra zahtere bandırıyorlar ekmegı kılo yapar

Selam kizlar.. Bugün itibariyle bende elma diyetine basladim iki haftalik şok diyet yapicam tabi yapabilirsem :-)

X