Gelin Adayları Dayanışma Platformu

Çeyiz, bohça, gelinlik, elbise envai çeşit konularda fikir alışverişi için gelin adayları buraa gelsin.
Bekarlar giremez deermişim😁🧿
Evli bir ablan olarak sana öneri vereyim kabul edersen.
Öncelikle kullanmayacağım hiç bir şeyi kenarda dursun diye alma.
Zamansız seçimler yapmaya özen göster.
Nevresim takımlarında sade renkler tercih edersen daha güzel olur.
Tabak çanak vs toplu ucuz geliyor ama parça sayısına dikkat et. Daha o setteki corbaligi kullanana denk gelmedim. Tencereden ona aktaracan da vs vs 😂
Evini olabildiğince sade dose. Az eşya az temizlik😂
Alacağın herşeyi makinada yıkanıp yikanmadigini muhakkak sor. Elde yıkamak gıcık geliyor.

Gecelik vs alacaksan o 5li yapay saten saçmalığıni alma 😂 yakıyor bütçesi varsa orijinal alsın ama 😂

Kıyafet vs alacaksan günlük hayatını göz önünde bulundur. Öğretmensin kaynananla gelin gezmesi yapacak vaktin yok. Gereksiz kıyafet ve çanta ile doldurma. Bir iki tane ağır takım alabilirsin.

Kaliteli ürünler seçersen uzun ömürlü olur.

Evli bir ablan olarak sana öneri vereyim kabul edersen.
Öncelikle kullanmayacağım hiç bir şeyi kenarda dursun diye alma.
Zamansız seçimler yapmaya özen göster.
Nevresim takımlarında sade renkler tercih edersen daha güzel olur.
Tabak çanak vs toplu ucuz geliyor ama parça sayısına dikkat et. Daha o setteki corbaligi kullanana denk gelmedim. Tencereden ona aktaracan da vs vs 😂
Evini olabildiğince sade dose. Az eşya az temizlik😂
Alacağın herşeyi makinada yıkanıp yikanmadigini muhakkak sor. Elde yıkamak gıcık geliyor.

Gecelik vs alacaksan o 5li yapay saten saçmalığıni alma 😂 yakıyor bütçesi varsa orijinal alsın ama 😂

Kıyafet vs alacaksan günlük hayatını göz önünde bulundur. Öğretmensin kaynananla gelin gezmesi yapacak vaktin yok. Gereksiz kıyafet ve çanta ile doldurma. Bir iki tane ağır takım alabilirsin.

Kaliteli ürünler seçersen uzun ömürlü olur.
Teşekkür ederim kulağıma küpe oldu 😂

Kap kacak elektrikli eşya düşünmekten daha ona sıra gelmedi ama dikkat edeceğim 😂💐
Tupperware ürünlerine bakabilirsin canım kizkardesimin yemin ederim abartısız 14 yıldır kullandığı kapları var. Ki hoyrat da kullanır. Plastik alma. Temizlik bulaşık için iki üç tane al yeter. Saklama kaplarıni cam ve kapaklı al. Estetik değil kullanışlı olsun.

Çelik tencere candır. Bu arada. En çok parayı ona ver çünkü genelde ömürlük oluyorlar. Çizildi mi dersin yok:)
Elektrikli eşya kısmı da büyük parcalar malesef kısmet işi .

Bence robot süpürge olmalı. Çalışan bir kadinsin arkadasinla yolda karsilasacaksin hadi bir kahve içelim telefondan bir tuşa basıyorsun eve vardığında supurulmus oluyor.

Normal zamanlar için Kablosuz süpürge kullanımı kolay diyorlar ama benimki eski usul fişli😂 çekim gücü önemli.

mutfak robotu alırken tek motorlu olanı alma. Hani set oluyor ya hepsinin moturu aynı. Motor yandı mı bütün set çop oluyor. (Oldu benimki)

Altın önerisi de verir misin😂
Doğu bölgesinden olduğunu okumuştum bir yorumunda bizim oralarda gösterişli şeylere önem verilir ama bence islemesiz ve isciligi minimum olanlar seçilmeli. Yüzükler taşsız olmalı :) bizim oralarin yüzükleri kocaman kırmızı taşlı oluyor ya satınca çok zarar 😂 zincir de burgu gibi olan değil burma bilezik gibi olanlar daha az isciliksiz içi dolu olmasına dikkat et😂

Doğu bölgesinden olduğunu okumuştum bir yorumunda bizim oralarda gösterişli şeylere önem verilir ama bence islemesiz ve isciligi minimum olanlar seçilmeli. Yüzükler taşsız olmalı :) bizim oralarin yüzükleri kocaman kırmızı taşlı oluyor ya satınca çok zarar 😂 zincir de burgu gibi olan değil burma bilezik gibi olanlar daha az isciliksiz içi dolu olmasına dikkat et
Valla alyansımı taşlı seçtim diğer yüzüğüm baget. Şuan pişman oldum 😂

X