Geçmişte yaptığım bir hata yüzünden evliliğim tehlikede

Cevaplarınız için teşekkürler. Eski kişiyle bir kontağım olmadı arada sosyal medyada arkadaşlarımın fotoğraflarını görme dışında. Dün yazamadım doktora gitmem gerektiği için. Dün kendisine bir arkadaşım aracılığıyla mesaj yolladım. 7 sene sonra atmasının sebebi o dönemde benim kocamla sadece konuştuğumuzu, sevgili olmadığımızı düşünmesiymiş. Sevgili olduğumuzu öğrenmiş geçen sene o zamanda ve kendisi böyle bir durumu bilmek isteyeceği için kocama da söylemek istemiş.

Kocamla da konuştuk. Sizin mesajlarınızı gördükten sonra diretmeme kararı aldım. Anlaşmalı bir şekilde boşanacağız, bir şey de istemiyorum boşanma sürecinde kendi çeyizim ve kazancım haricinde.

7 yılda görüşmeseniz bile ortak arkadaşlarınızın olduğu birinin sizin evlendiğinizi duymama imkanı yok yalnız.

7 yılda görüşmeseniz bile ortak arkadaşlarınızın olduğu birinin sizin evlendiğinizi duymama imkanı yok yalnız.

Evlenme durumu değil. Kocamla evli olduğumu biliyordur zaten. Sadece yazışmalarımızın ve öpüşmenin olduğu vakitte kocamın sadece flört olduğunu, ilişkinin adını koymadığımızı düşünüyormuş. O zamanda sevgili olduğumuzu geçen sene öğrenmiş ve kocamın yerinde olsa bunu bilmek isteyeceğini düşünüp kocama yazmış.

İkisini birbiri ile aldatmışsın, güzel güzel birşey istemiyorum diyorsun...İkisine de ayrı ayrı tazminat davası ac istersen???

Ay çok ahlak timsali bir adammış maşallah. Evliliğe bomba bıraktığını bilmiyor muydu bunu yaparken? Niye o dönemde ulaşmamış da şu anda geçmiş gitmiş evvel zamani karıştırıp insanların huzurunu bozuyor? Siz bunun eski bir mevzu olduğuna emin misiniz?

Söyleyen kişinin Taksim meydanında hadım edilmesini öneriyorum... Ne cukune, ne diline hakim olamamış.

Yani şimdi şunu yapan bir erkek olsa sayıp sövmüştük. Kusura bakmayın da bir ilişki içinde iki insanlar olup aldatmışsınız evlenmeden bunu söylemeniz ona göre ilerlemeniz lazımdı. Hatanızın bedelini çekiyorsunuz geç ve fazla bir bedel bence ama yine de bedel

Flörte okey sevgililik mi wowowo oluyomuş?

Haklısın yatakta falan görseydi boşanma durumu olabilirdi. Aldatılıp 7 sene salak yerine konmak sorun olmamalı...ben size hak verdim.
Ben aldatmissiniz dedim zaten ama bilmiyorum yıllar önceki yalan için bosanilir mi bilemiyorum.daha sevgili bile değillermis tabi yaptığı çok yanlış.esinin yerinde olsam belki bosanmazdim ama ona olan güvenim de biterdi.

söylemesi bana aşırı saçma geldi
bende aldatıldım zamanında, diğer kızı benle, beni de diğer kızla aldatmış oldu
diğer kıza bişey demedim
ben ayrıldıktan sonra aradan biraz zaman geçti, onlar ilişkilerine devam ederlerken diğer kızın da eski sevgilimi aldattığını öğrendim
eski sevgilime de gidip bişi demedim, bak beni aldattığın kız da seni aldatıyor, al sana ilahi adalet demedim
çünkü onları pislikleriyle baş başa bırakmak istedim
bi de böyle konularda kimin ne tepki vereceği belli olmuyor

diğer adamla yakınlaştığı dönem şuanki eşiyle yeni sevgililermiş
sevgiliyken yapmış yani

Öyleyse daha kötü.hem o adam niye beklemiş ki yıllarca.eger dediği gibi kinci biri olsa yeni evliyken söylerdi şimdi durup dururken söylemesi çok mantıklı değil.eksik anlatılan kısımlar var

7 sene önce meğer sevgililermiş aa bunu hemen kocasına söyleyim mi demiş?

aklı başında insan evli barklı artık der susar karışmaz, yani nasıl bi intikam duygusu ne bileyim nefret var ki geçen sene o konuları açıp konuşmuş ve birilerinden sizin sevgili olduğunuz öğrenmiş falan.

adam takıntılı bi sapık olabilir mi? ne alaka?

Eksik anlattığınız şeyler var. Eşinizin güveninin sarsilmasina hak veriyorum ama size de haksızlık ediliyor.evliliginizin düzelmesi için dua edecegim.hicbirimiz hatasız değiliz.ins toparlarsiniz

Sevgililermiş? Ben güvenmediğim birisi ile evli kalmam. Hayat böyle şeyler için fazla kısa.

Sonra vay efendim memleket neden kalkinmiyor??? Sizin, benim gibiler yuzunden kalkinmiyor işte! Medeniyet öğrenmemiz şart
Ya gerçekten medeni olalım tabi ki . Herkesin eski ilişkisi flörtü vardir. Biriyle flört döneminde olursun ama adı konulmamistir başka biriyle tanisirsin hadi en baslardayken bu kabul edilebilir .

Birine aşkım sevgilim derken başka biriyle fiziksel bir yakınlık yok benim anlayabilecegim birşey değil . Sevgi aşk bu kavramların içi çok boşaltıldı bence. Herkes herkesle istediğini yapar gibi. Herkes herkesle lütfen başka biriyle ilişkisi yokken yapsın istediğini . Bu adam ciddi anlamda hayal kırıklığı yaşamış ve çok haklı ya. Memleket biz böyle düşündüğümüzden kalkinmiyor tabi

Ben eski kafalıyım valla, isteyen bekarken istediğini yapsın tabii ama bazen diyorum hayvanlar bile daha seçici...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…