Geçmişte yaptığım bir hata yüzünden evliliğim tehlikede

Ohooo bir dünya mesaj yazılmış, konuyu açan firar :işsiz:

H HeidiGrl gel aydınlat ortalığı yaktın ateşi geçtin kenara 😁
konuyu açan dünden beri buralarda ama kılını kıpırdatıp hiçbirşey yazmıyor. keyif sigarası mı içiyor anlamadım :KK14:

7 sene önce evli bile değilken yaşanmış küçük bir yakınlaşmayı herkeste ne kadar büyütmüş.

o adamla iyiki devam etmemişsiniz ne kötü bir insanmış evliliğinizi bozuyor. ayrıca eşinizde bahane arıyormuş sanki

hiç mi sevmiyor sizi. hemen uzaklaşmış
Oldu, siz aynı şeyi yaşarsanız sımsıkı sarılırsınız eşinize.

Millet ne rahatmış yahu küçük bir yakınlaşma dediği öpüşme ve sexting sjdkkdkd neredeyiz biz HIMYM dizisi mi bu 🤣
Sevgili iken öğrense çeker giderdi adam, adını hatırlamazdı bir ömür, evliyken aldatılsa hiç yoktan iyi günümüz de oldu sonradan bozuldu derdi, hayatı çalınmış hissi ile boğuşuyor adam, aldatılma acısı ile değil.

Sevgili iken öğrense çeker giderdi adam, adını hatırlamazdı bir ömür, evliyken aldatılsa hiç yoktan iyi günümüz de oldu sonradan bozuldu derdi, hayatı çalınmış hissi ile boğuşuyor adam, aldatılma acısı ile değil.
Adam zaten kadına bu durumu öğrenince aynen öyle demiş " sevgiliyken itiraf etseydin senle evlenme yoluna girmezdim" demiş .

Eşinize söyleyen kişi hakkında ;huzur ve sükun bozma suçundan şikayette bulunabilirsiniz dava net açılır yani.Bu suç çünkü ! İlave olarak cinayete azmettirmeye kadar gider . Yaptığınız yanlış ama çok eskide kalmış adamın amacı ne ! Eşinize gelince haklı buldum , aptal gibi hissetmiş çünkü yıllarca kandırılmışlık hissi . Bence ayrılık mantıklı çünkü size güvenemez artık bence .Psikolojik destek alarak ayrılın bence
Gelmis yine fahri hukukcular :KK70:

7 sene önce evli bile değilken yaşanmış küçük bir yakınlaşmayı herkeste ne kadar büyütmüş.

o adamla iyiki devam etmemişsiniz ne kötü bir insanmış evliliğinizi bozuyor. ayrıca eşinizde bahane arıyormuş sanki

hiç mi sevmiyor sizi. hemen uzaklaşmış
Küçük yakınlaşma derken? Müstehcen yazışmalar, öpüşmeler ne zamandır küçük yakınlaşma oldu 😁 38 yaşındayım çokta yaşlı sayılmam ama milletteki genişlik beni benden alıyor

Oldu, siz aynı şeyi yaşarsanız sımsıkı sarılırsınız eşinize.
Millet ne rahatmış yahu küçük bir yakınlaşma dediği öpüşme ve sexting sjdkkdkd neredeyiz biz HIMYM dizisi mi bu 🤣
ya amaa yıllar önce ilişkinin başında olmuş bitmiş bir olay. sanki şu anda evli erkekler çok masum iilişkinin ilk haftası ilk günü ilk ayı gözü hiç dışarı kaymamışmıdır ne bilsin millet aşık olacağını evleneceğini. küçük bir hata işte. sonrası tekrarlanmamış evlenilmiş

ya amaa yıllar önce ilişkinin başında olmuş bitmiş bir olay. sanki şu anda evli erkekler çok masum iilişkinin ilk haftası ilk günü ilk ayı gözü hiç dışarı kaymamışmıdır ne bilsin millet aşık olacağını evleneceğini. küçük bir hata işte. sonrası tekrarlanmamış evlenilmiş
Tamam işte size yapıldığını öğrenirseniz affedersiniz geçer gider, siz affediyorsunuz diye herkes yiyip yutacak değil. Kimi erkeklerin masum olmamasının da konudaki adamla alakası yok, kimse kendi türünün günahının sonuçlarını çekmek zorunda değil. Bazı kadınlar cüzdanına göre adam seçiyor diye ben de golddigger muamelesi görmeyi kabul edemem mesela, olayın benle hiçbir alakası yok çünkü.

Yaptığınız aldatma sayılıyor ama esinizde fazla mı abartmış sanki.tamam günlerce konuşmasın bagirsin çağırsin da aradan yıllar geçmiş.sirf bu yüzden bosanilir mi bilmiyorum.
Haklısın yatakta falan görseydi boşanma durumu olabilirdi. Aldatılıp 7 sene salak yerine konmak sorun olmamalı...ben size hak verdim.

X