Geçmeyen İzleriniz,Yaralarınız Ve Kondilomlarınız İçin!

detaylı okumamışsınız..kıl donmesı ıcın faydalı olup olmadıgını bılemem ama pek sanmam..yuzunuzdekı normal derıyı nıye açsın hastalıklı bolgeyı tedavı eder okdr...
koyu lekelere sureklı suruldugunde ıyışetrdıkce acar rengını bunu deneyımleyen cok kişi var..

svılce lekelerıne surun dedım sıvılcelere deıl...dıkkatlı uygulanmalı

sabah ıster yıkayın ıster yıkamyın sıze kalmıs bırsey...

normal deri değil,yüzdeki sivilcelerden bahsediyorum.yüzümüzün tamamı sivilce değil ya..yanakta alında orda burda tek tük işte.o sivilce izlerine sürünce lekeleri açacak.açılan hastalıklı bölgeler yani sivilce lekeleri ve açılmayan normal deri olacak.yüzümüz türlü türlü renk olmasın bir tarafı koyu bi tarafı açık?

canım hayır olurmu oyle sey bende yuzden bahsedıyorum sıvılce ızıne surulur merak etme cıldını eskı halıne getırır yenıler sadece hıc olurmu oyle sey sadece ıyılesınce surmezsın olur bter

ya ben kollarımda ve bacaklarımdaki pütürlükler için aldım. ilk kez beş dakka önce uyguladım. böle bebek yağı sürer gibi avcuma bi kaç damla damlatıp bacaklarıma kollarıma yedirdim. bakalım nolucak? doğru bir yöntem mi bu?

lekelerin rengini açıyor ya. güneşten bronzlaşan yerlerimizi yani amele yanıklarımızı da açar mı ki? :)

canım puturlere ıyı gelır dıye umuyorum tabı baska nasıl surulcekkı vajınal bolge harıc dıger yerlere bu sekılde suruluyor..amele yanıkları hakknda renk acar acmaz bılmıyorum tek bıldıgım cıldı saglıklı gorunumune kavuşturup tedavı ettıgıdır

bitene kadar deneyeceğim bakalım nolucak hep beraber görücez :) sabahları ürederm nemlendiricimi akşamları yatmadan önce de kantoron yağını süreceğim..

Ben defne doğa markayı hiçbir yerde bulamadım...
Eşim bugün araştırıp alacaktı bulamamış ...
Blue ocean marka kantaron yağı almış aynı faydayı sağlarmı acaba?
Kullansammı kullanmasammı tereddütte kaldım

mrb miriana dün bende aktardan kantaron yağı aldım üzerinde sarı veya kırmızı yazmıyor sadece kantaron yağı diye yazıyor aktar kendi imalatları olduğunu ve kırmızı kantaron olduğunu söyledi neyse benim sana bi sorum olacaktı cnm benim yanak bölgemde sivilce izlerim var hafif çukur şeklinde öyle çok fazla kırmızılık yok ama o çukurluk gbi yerler beni rahatsız ediyormafoldumben acaba bu izleri geçirir mi aktar bana yatmadan 2 saat önce sür sonra yıka öyle yat dedi yağ bitene kdr da devam et dedi ama ben yinede senin fikrini almak istedim bu arada cildim yağlı daha çok sivilce yapmasından korkuyorum bana yardım edersen çok sevinirim cnm şimdiden çok teşekkür ederima.s.

Ben defne doğa markayı hiçbir yerde bulamadım...
Eşim bugün araştırıp alacaktı bulamamış ...
Blue ocean marka kantaron yağı almış aynı faydayı sağlarmı acaba?
Kullansammı kullanmasammı tereddütte kaldım

aslında bırcok ılde yerlerı var kocaman defne doga adında googldan bı aratsanız ordanda getırebılırsınız sımdı benım gormem lazım ben anlıyorum kantorounun hasımı deılmı kokusu dokusu rengınden ama rahat olun deneyın ıyı gelmezse bdahakıne defne doga bulursunuz sonucta yag bu zarar asla vermeyecektır

mrb miriana dün bende aktardan kantaron yağı aldım üzerinde sarı veya kırmızı yazmıyor sadece kantaron yağı diye yazıyor aktar kendi imalatları olduğunu ve kırmızı kantaron olduğunu söyledi neyse benim sana bi sorum olacaktı cnm benim yanak bölgemde sivilce izlerim var hafif çukur şeklinde öyle çok fazla kırmızılık yok ama o çukurluk gbi yerler beni rahatsız ediyormafoldumben acaba bu izleri geçirir mi aktar bana yatmadan 2 saat önce sür sonra yıka öyle yat dedi yağ bitene kdr da devam et dedi ama ben yinede senin fikrini almak istedim bu arada cildim yağlı daha çok sivilce yapmasından korkuyorum bana yardım edersen çok sevinirim cnm şimdiden çok teşekkür ederima.s.

cnm sadece ızlere surecegın ıcın yaglanma yapmaz kaldıkı zeytınyagı ıle kantorn yapragından yapılan bır yagdır akıllı bı yagdır ben oyle dıyorumkaydirigubbakcemile2

yedırme tabı yuzunun heryerıne ama sıkıntı olan yerlere gece sur yat baktınkı sorun cıktı devam etmezsın kırmızı renkteyse dedıgım yagdr zaten

miriana cnm bende bu yağla ilgili başlık açacaktım senin topiğini gördüm.iyiki açıp bilgilendirmişsin...acayip derrecede bi dökülme var saçlarımda..ben de saçlarada kullanırmı ki acaba diyodum. başkarındanda aynı şeyleri duymak kullanmak açısından daha cesaret verici oldu.teşekkrler cnma.s.
banada bi arkadaşım tavsiye etmişti.cildinin güzelliği dikkatimi çekiyordu ama ben sormadan o söyledi.
yanlız o sarı kantaronu alıp üzerine çıkacak kadar saf zeytinyağı ile dolduyormuş.ve 15 gün güneşte bekletiyormuş.
dediğiniz gibi yaralara lekere sivilce izlerine acayip bi etkisi varmış.delikafaduldenben henüz deneyemedim ama o anlattıktan sonra başka arkadaşım denedi.cildindeki kahverengi büyük izler bile geçmeye başladı ve cildi pürüzsüzleşti.yanlız yazın kullanmaya başladığından bayağı bi kaşıntı yaptığı için bıraktı.hatta bgün konuştuk yeniden kullamaya başlamış mucize gibi bişey bu diyor:lepi:
bende bu yaz yapayım diyodum tamamen çıkmış aklımdan banada verecek bende kulanmaya başlıcam .inşallah iyi gelir dertlerime:Saruboceq:

arkadasımında sacı dokuluo dıplerıne suruyorz haftada 1 ıyı gelıo
zaten kantronun yapılısı oyle btkısı ıle zeytınyagı guneste bekletılıo 15 gun kırmızı sarısı aynı yontemle ama ıkısının uzmanlık alanı ayrı banakırmzıı ıyı geldı ..sana sarısı gelebılır kesınlıkle leke açıcı cılt guzelleştırıcıdır bende sıgıl vardı yo kettı haftada 1 vajen bolgeye gazlı bezle suruyorum ne enfeksıon ne koku ne yara bere tertemız yapıo ..olan olmayan genckız kadın herkes kullanmalı kanserı onluo

ama ıyılesmıs yere sureklı yınelenırse kaşıntı yapabılır işte ozaman kesecek yapmayı zaten

arkadasımında sacı dokuluo dıplerıne suruyorz haftada 1 ıyı gelıo
zaten kantronun yapılısı oyle btkısı ıle zeytınyagı guneste bekletılıo 15 gun kırmızı sarısı aynı yontemle ama ıkısının uzmanlık alanı ayrı banakırmzıı ıyı geldı ..sana sarısı gelebılır kesınlıkle leke açıcı cılt guzelleştırıcıdır bende sıgıl vardı yo kettı haftada 1 vajen bolgeye gazlı bezle suruyorum ne enfeksıon ne koku ne yara bere tertemız yapıo ..olan olmayan genckız kadın herkes kullanmalı kanserı onluo

ama ıyılesmıs yere sureklı yınelenırse kaşıntı yapabılır işte ozaman kesecek yapmayı zaten

peki saça uyguladığımızda ne kadr süre saçta bekletiyoruz ve miktar olarak ne kdr sürüyoruz ve son olarak ta haftada bir kere mi uyguluyoruz mirianacım?? kusura bakma çok soru sordumbayanssulusmile

peki saça uyguladığımızda ne kadr süre saçta bekletiyoruz ve miktar olarak ne kdr sürüyoruz ve son olarak ta haftada bir kere mi uyguluyoruz mirianacım?? kusura bakma çok soru sordumbayanssulusmile

estagfrullah tatlım sorcan tabı:lepi:
yanı kucuk sıselerde oluo genelde o sısenın yarısını sac dıplerı yıcek kadar işte masajla yedırıyorsun haftada 1 yap dokulme azaldıgında işlemıde uzun aralıklarla yap

sıvılceye akneye yag onermıyorum sadece sıvılce ızıne surunuz..aknelı cıltlere corek otu nu toz yapıp balla karıstrıp maske yapın haftada 1 -2 kez ve 1 saat bekletın

Miriana paylaşaımların için sağol. çok güzel bir yağ. aynı etkiler bende de oluyor.

ve Sarı Kantaron yağını piyasada bulamazsınız. Çünkü üretimde böyle bir ayrım yok. sarı kantaron çiçeğin adı. yağ yapıldığında o da kırmızı renkte oluyor. Yani boşuna kalkıp da sarı yağ aramayın arkadaşlar

benım onerdıgım kırmızısı kantoronun..bır sarı bırde kırmızı kantron btkısı vardır..zor bulunan kırmızısıdır

Son düzenleme:
yuz için tam olarak kullanımını bırısı anlata bılır mı gece surup sabah yıkıyor musunuz ya da ne bıleyım surup gunese cıkmak dogru mudur?:KK68:

Ben 3 Mart'ta kullanmaya başladım.
Geceleri yatarken yüzüme sivilce lekelerime masaj yaparak sürüyorum ve yatıyorum.
Sabah uyandığımda yumuşak bir cildim oluyor.
Henüz leke izlerim geçmedi ama umutluyum :KK66:

Defne Doğa markasını bulmaya çalışacağım ayrıca. daha iyi olduğu söyleniyor

X