Gece 24'den sonra

Bn lisede okudum cocuk gelisimini
Unide bankacilik 2. Siniftaym aof okuyorum
Ek tercihler in sonucunu bekliyorum suan tekrar okuycam evet

inşallah dilediğin gibi olur. anestezist bildiğim kadarıyla ihtiyacın çok olduğu bir meslek

Benim mutlulugumda is ve çocukla sağlanacak ama bende istiyorum çünkü. Ben öyle kendime vakit ayiriyayim diye hevesim yok nedense bos kalimca can sikintisi oluyor öyle sosyal biri degilimdir

yav illaki sosyal olmana gerek yok ki. bak şimdi çocuk olmasa, her hafta en az bir kez sinema tiyatro yaparım. manikürümü pedikürümü asla ihmal etmem, kendime bakarım. turlara katılırım, vs...

yav illaki sosyal olmana gerek yok ki. bak şimdi çocuk olmasa, her hafta en az bir kez sinema tiyatro yaparım. manikürümü pedikürümü asla ihmal etmem, kendime bakarım. turlara katılırım, vs...
İşte o dediklerinin hevesi yok bende :)))

Tam bnm kafamdansin
Bn de bir erkege omur boyu katlanamam gbi geliyor hep ndnse

Bn uyuyim yrn erken kalkicam
Optum ikinizi canlarim
Yrn gece gorusuruz
Is hayirliysa olsun bnm icin dua edin

Tam bnm kafamdansin

doğru adamı bulursan birlikte yaparsın. kaynanam olmasa benim ki pek iyidir. eskiden birlikte giderdik, severdi bakmayı, bakımlı olmayı.

Yaavvv pek özgür gördüm sizi yada ben çok odunummm :))
Ya bnm huyum cok kotu ama seviyorum kendimi asiri sekilde dik basliyim evlensem kaynana gorumce sikintilarim olsa naparim diyorum bazen bdv deki konulari okuyunca sonra diyorumki kendi kendime bn olsam kesin sac bas dalardim

Tam bnm kafamdansin

doğru adamı bulursan birlikte yaparsın. kaynanam olmasa benim ki pek iyidir. eskiden birlikte giderdik, severdi bakmayı, bakımlı olmayı.

Ya bnm huyum cok kotu ama seviyorum kendimi asiri sekilde dik basliyim evlensem kaynana gorumce sikintilarim olsa naparim diyorum bazen bdv deki konulari okuyunca sonra diyorumki kendi kendime bn olsam kesin sac bas dalardim
Bende öyle diyordum da o öyle olmuyor maalesef :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…