Gece 24'den sonra

Ben eşimi çok severek evlendim, gözüm körmüş, her dediğine he derdim, salak gibi.

sonra baktım ben hee dedikçe değerlenmiyorum aksine hep kaybeden oluyorum. ben ona iki gidiyorum ama o bana bir gelmiyor.

Anası ayrı dert. haftada 2-3 gelip gidiyoruz. her seferinde tartışma moral bozukluğu.

şimdi anası burdayken 3 haftada bir gidiyorum. o da gidersem, canım isterse, paşalar gibi de ağırlanıyorum.

ders 1 : baştan ağırlığını koyacaksın ve üstünlüğü asla kaptırmayacaksın, aşkından gebersen de. kabul etmezse vur g.tüne, sonrasında pek tatlı geliyor onlara zaten, dönüp geri geliyorlar.

Ah be bacım. Okudum okudum ve deli oldum. Soytarı bunlar ya. Herkesin evliliği ayrı bir dert valla. Ben de bazen sinirr yükleniyorum inan ki! Off! İiçim şişti yine çok bunaldım bi anda

Ah be bacım. Okudum okudum ve deli oldum. Soytarı bunlar ya. Herkesin evliliği ayrı bir dert valla. Ben de bazen sinirr yükleniyorum inan ki! Off! İiçim şişti yine çok bunaldım bi anda

bugün pek havamda değilim. canımı sıktı. bir an ne umutlanmıştım boşanalım deyince.

Kelin merhemi olsaaaa...

Hoşgeldiiin

O zaman saga kel diyek artık...: ) Saka...

Kocayla kavgalıyız. Boşanalım dedi, önce anlaştık, yazıya dökelim deyince de döndü k.çını yattı.

sonra baktım ben hee dedikçe değerlenmiyorum aksine hep kaybeden oluyorum. ben ona iki gidiyorum ama o bana bir gelmiyor.

şimdi anası burdayken 3 haftada bir gidiyorum. o da gidersem, canım isterse, paşalar gibi de ağırlanıyorum.

Çöpsüz üzüm diyorsun yani, anne ve kardes nasıl sorun yaratabilir ki benim de onu aklım almıyor. Sonucta sevdigin insanın annesi kardesi...Sırf bu yüzden bile sevilir gibi geliyor, aynı kanı tasıdıgı için.

Ben öyle agırlık koyma filan anlamıyorum, ne yaparak mesela? Eger olay sunu yapacaksın bunu yapacaksın ise, öyle yapsam köpege emredermisim gibi geliyor, kendimden utanıyorum...

Blöf olmus demek ki..

bugün pek havamda değilim. canımı sıktı. bir an ne umutlanmıştım boşanalım deyince.

Sakinles hemen, öyle ikinin bir bosanma lafı gecer mi yahu?

İlk evlendiğimde kadını çok severdim, bir dediği iki olmazdı, yine de kusur bulurdu, ne oyunlar çevirdi, sırf oğlu beni daha fazla sevmesin, bana güvenmesin diye. Şimdi damada da aynı numaraları çekiyor, bana yaptığı suçlamaları aynen yapıyor. Eskiden kendimden şüpheye düşerdim acaba öyle mi diye, şimdi gözüm görüyor ve anlıyorum ki kadın böyle. Sen iyi olunca iyi olmuyorlar maalesef.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…