Gece 24'den sonra

Once is hayatina atil cocugu napcan hmn evliliğin tadini cikar bence tabi ...
Bnde 21 yasndaym bekarim ist da yasiyorum
Benim bey çocuksuz yapamiyor ya evlilik iste daha nesini yasicammm ben önce is diyordumda is uzun vadeye kaldigi için bari çocuk buyusun az dedim. Bu konuları çok düşündüm kafayi yiyordum o yüzden artik akisina biraktim hayat ne gösterirse artik. Yoksa hastalık sahibi olucam bu yasta çok takiyorum

hayat koca, çocuk ve işten ibaret değil ki minnak!

Cocuk yapinca sorumlulugun artar ne bileyim cocuk yani atsan atilmaz bn cok sikiliyorum cocuklardan bide cocuk gelisimi mezunuyum nasil nefret ettysem artik katlanamiyorum

Önce sen gelirsin, sen mutlu değilsen kimseyi edemezsin. çocuk sırtında her gün ağır gelen bir yük olur, bu şekilde hamile kalırsan

Cocuk yapinca sorumlulugun artar ne bileyim cocuk yani atsan atilmaz bn cok sikiliyorum cocuklardan bide cocuk gelisimi mezunuyum nasil nefret ettysem artik katlanamiyorum

ben de çocukları sevmezdim. ama örtmen oldum. onları da seviyom, kendi çocuğumu da.
Nasıl anestezist olucan, tekrar mı okucan?

Bende seviyorum cocuklari bende istiyordum zaten hep is diyordum ama bakalim belki hepsi ayni anda olur nasip..

ben de çocukları sevmezdim. ama örtmen oldum. onları da seviyom, kendi çocuğumu da.
Nasıl anestezist olucan, tekrar mı okucan?
Bn lisede okudum cocuk gelisimini
Unide bankacilik 2. Siniftaym aof okuyorum
Ek tercihler in sonucunu bekliyorum suan tekrar okuycam evet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…