Gece 24'den sonra

Şu süt kuzusu erkekler yok mu delirtirler adamı valla :/
süt kuzusu değil de ne bileyim düşkün ailesine yani kayınvalideme gidiyim orda babasıyla küçükte olsa tartışma çıksın hep suçlu ben oluyorum sinir tepesinden atıyor

Erkegimize laf yok :) dogru söylüyorsunuz aslinda annelerine düşkün olmalari normal sonucta bizde annemize düşkünüz. Sonucta kaynanalarda birer ana
herseyden once ılerleyen yıllarda bızlerde kayınvalıde olucaz

Dalalim topluca kayinvalideye :)
kayınvalidemden ziyade bi kayınpederim var on kanana eder geçen bize geldiler ayaküstü bende pasta yapmıştım öyle iki dilim koydum aradan 6 gün geçmiş bugün gitgtik o nasıl bişiydi ya bohhh öğğğ falan dedi yiyemedim bende içimdem zıkkım ye dediim ama kimse duymadı

kayınvalıdeyı anlarımda
kayınbabaya yakısmıyo bu hareketler ya

On kaynana gücünde bir kayinpeder woww thats creapy

kayınvalıdeyı anlarımda
kayınbabaya yakısmıyo bu hareketler ya
aynennnn katılıyorum bendeki 10 kaynana eder arkadaş süper kayınpeder o derece adam herşeyi bilir mi ya karı kız mevzusuna dahi atlar bide sen benim kızımsın oyüzden çekinmiyorum der beni fıtık eder öz babamla konuşmam ben onunla konuştuğumu

degısıkmıs sapık falan olmasın ya yas kac :)

degısıkmıs sapık falan olmasın ya yas kac :)
yok canım o tarz değilde yani çocuk mevzusu var benim babamdaha bugüne kadar bi kere konuşmadı benimle anneme söylettrmiş ne diyecekse ama kayınpederm saolsun tvden dinler bana anlatır yumurtlama adetin 14.günü oluyormuş tüp bebekte spermler karışırsaymış falan ayıp ya hiç geliniyle böyle muhabbet eden gördünz müü

yuhh dıyorum yaaa

yuhh dıyorum yaaa
ben mi fesatım acaba ama tuhaf 2011 yılında evlendim benm kayınpedermle yaptığım muhabbeti benim babamın gelini olsaydı babam 10 yılda yapamazdı okadar sohbet enteresan bi adam

ben mi fesatım acaba ama tuhaf 2011 yılında evlendim benm kayınpedermle yaptığım muhabbeti benim babamın gelini olsaydı babam 10 yılda yapamazdı okadar sohbet enteresan bi adam
banada tuhaf geldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…