Gece 24'den sonra

Yok yav bilmem ne b diye bir görevlendirme sormuştun ya, hani gitmemiştin mülakatına ..

Açıköğretimi de yetiyo diye biliyorum. Bir yandan açık oku olmazsa

Yavru ne görevlendirmesi gı : ) Ben ögretmen degilim ki : )
Seninkini sormustum en son okulunun degisiklgi ile ilgili.
Sayfayı de bakim, neymis deyim.

Bisey sordu cok sacma bisey sozde uni okuyosun bilmiyosun dedi

Aman sanki proflar cok birikimli ya. : )

Yavru ne görevlendirmesi gı : ) Ben ögretmen degilim ki : )
Seninkini sormustum en son okulunun degisiklgi ile ilgili.
Sayfayı de bakim, neymis deyim.

Aman sanki proflar cok birikimli ya. : )
Örtmenlik değil, başka tür memuriyetti, aman neyse ya. Kafaya takarsam gece bile yatamam ben şimdi

Bnde dedimki senden bisey istiyomuyum yok senin bni kutlamn laxim hem çalışıp para kazanıyorum hem okuyorum diye bn daha neler yapcam gorursun o zmn hepiniz mors olcaksnz dedim
Mezun olunca da diyorlar ki kız okuttuk, benimki de bu modeldi eskiden, yaşlanınca dili biraz kemiklendi

Bnde dedimki senden bisey istiyomuyum yok senin bni kutlamn laxim hem çalışıp para kazanıyorum hem okuyorum diye bn daha neler yapcam gorursun o zmn hepiniz mors olcaksnz dedim

Hic gerek yok öyle tartısmalara girmene bosver.
En nihayetinde baban.

Kız kafayı yicam bi yandan da eski mjlara bakıyorum. Sen sormuştun diye hatırlıyorum, erken bunamam mı varrr

Bilmiyorum ki : )
Hic anlamadım ne dedigini gı : ) Anlarsan bana da anlat, diyim. Belki ona yakın bir sey konusmusuzdur. Atanmalarla ilgili konustuk sanırım burada, ona gitmistir kafan.

merhaba herkese noluyo bakim burada

Rutin... : )

Hos geldin.

Oglu olsa bnm yerimde yere göğe sigdramazdi

hosbulduk rutıncanlar :)=

Kızlar ben bugün epey soru cözdüm, basım agrıyor. Az kitap okuyup yatacagım. Öptüm hepinizi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…