Gece 24'den sonra

Eşinle olan sıkıntını kimseye anlatma. Gecistir. Hani sevgilin olsa anlat derim, o da cok yakın gördügün biri olmalı, ama esle ilgili bir sey anlatma sakın. Gel buraya yaz.

Otogardan ulasim nasil diye soracaktim bide şehiriçi servisler varmis ama internette.hep şikayet etmisler

Servise gerek yok. Yerini bilmiyordum ama baktım tandoganda imiş, aştinin içinde zaten ankaray var, ankaray ile astiden bineceksin, oradan kart al girisinden ankarayın, bin tandogan duragında in, zaten ankarayın içinde durakların yazılı oldugu tabela var, oradan takip et. Tandogandan da taksiye bin, daha ucuz olur böylelikle.

Simdi seni dolandırır taksi.

Ankara da ilk yılımda bir gün bilkent taraflarindan pursaklara gitmem gerekti. Resmen ankara nin bir ucundan bir ucu. O zaman kadar da ulustan ötesini görmemisim. Otobüsle sıhhiye ye gittim ordan pursaklar otobusune bindim, şöföre tam 3 kez sordum geldik mi geldik mi şöför 3. Soruşumda güldü artik, dediki merak etme ben seni tam istedigin yerde indirecem gidecegin yeri tarif edicem nerden bileyim o kadar uzak oldugunu

Evet canim geçiştirdim, hastayim çok kötü grip olmusum pek giremiyorum filan diye. İyi kizdir ama benim artik kimseye bisey anlatasim yok, sadece burda size anlatinca rahatliyorum.

Kita falın biraz karanlık, ama sıkıntıyı yavas yavas atacaksın, kaplumbaga hızıyla olacak, hatta biraz aydınlanma baslamıs bile. İki kisi birbirine sırtını dönmüş. senin eşinin burnu hafif uzun mu? Bunlardan erkek olanının burnu, kafası uzun, sacları hafif öne dogru uznıyor. Esinin kafasının içini cok dolduran var, yuzune perde inmiş bir halde şimdilik ama bu durumdan cok sıkılmıs bir yandan da sana bagı var, hem önüne dönük yüzü hem de arkadan sana bagı var, yani iki tarafın arasında kalmıs. Herkesi kendi haline bırakası var, esin depresyonda su an. Esinin arkaasında L harfi gördüm. Belki aranızı tekrar yapacak kisidir bu durumu bilen, senin tarafından olabilir. Bu zor zamanları geride bırakacaksınız, ama biraz uzun sürecek, her sey rayına oturacak.

Evet canim geçiştirdim, hastayim çok kötü grip olmusum pek giremiyorum filan diye. İyi kizdir ama benim artik kimseye bisey anlatasim yok, sadece burda size anlatinca rahatliyorum.

Ben aile tarafımdan kimseye bir seyimi anlatmıyorum, cok yüzeysel derim. O da sıkıntı degil, bir arkadasım var onunla konusurum sadece. Bir de burada yazarım bazen.

Ben buralıyım, ama cok kaybolmuslugum var, ama cok düzenli bir sehir ama, gidecegin yer eninde sonunda bulunur. Her yol kızılaya cıkıyor zaten hemen hemen, nerden binersen bin.

Canim çok sağol ama eşim kel, o bana sırtinı dönen babasi olabilir kendisinden nefret ediyorum etrafindaki herkese zarar veren bir adam. Evet eşim bencede depresyonda, ne onlara ne bana , kaldi ortada
sen de bu işi biliyosun canim çok teşekkür ederim baktigin için

Belli bak nasıl biliyormusum. : )
Arada tutturuyorum, cok iyi sayılmam...Keyfi biraz, cidden bilenlerin yanından gecmem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…