Geç döllenme

Merhaba kızlar ben 21 ağustos son adet tarihim gecikmenin 17 günü deyim kaset testte silik gördüm bugün kan verdim 0.1 çıktı ilk defa böyle gecikiyor ne yapmalıyım postu açan arkadaş umut oldu bana beklesem mi doktoramı gitsem acaba

Kızlar benim kafam çok karıştı şimdi size danissam bana yardımcı olur musunuz nolur biraz uzun olcak normalde adetlerim düzensiz olur bir kaç ay düzene girdi ben size düzene soktuğum aydan itibaren not aldığım tarihleri yazayım
31mayis adet
4 Haziran bitiş
30 Haziran adet oldum
5 temmuz bitti
24 temmuz adet oldum
29 bitti adet
20 Ağustos adet oldum
24 Ağustos bitti
Böyle yani en son 24 ağustosta bitti 6 Eylül'de lekelenme tarzında kanama oldu doktora göründüm yumurtlama kanaması olabilir dedi adet değildi o ama benim adet dongum öyle değildi eminim . Bugün ayın 4 ü ben bir Ekim'de test yaptırdım negatif çıktı ne tuhaftır ki kanıtlanan negatife inanmıyorum çünkü his dediğimiz şey varya bende dolu dolu o kadar eminim ki gebe oldugume bütün belirtileri yaşıyorum da halende adet olmadım yardimci olur musunuz lutfen
Merhaba, eğer gebelik olduğuna inanıyor ve böyle bir şey hissediyorsanız bir süre söktürücü falan kullanmayın, inanın sonra insanın içi içini yiyor ya bir şey varsa da ben engellediysem diye 🥺 bizler çok geç öğrendik 2. Regl dönemimiz bile gelmişti , ben bekleyin derim ama beklerken de bu durumu unutmanızı tavsiye ederim 🥰🧡

Canım bugün dayanamadım doktora gittim. Bebişin kalp atışını vajinal ultrason ile duyduk şükürler olsun doktor her şey yolunda gelişimi çok güzel dedi kalp atış sayısı cok güzel dedi kan testi istedi. Geç döllenme dedi ve 29 Temmuz olan son adet tarihimi 23 Ağustos olarak değiştirdi.
Yaaaa çok sevindim inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız inanın güzel haberi alınca çok duygulandım, çok mutlu oldum 🧡🥰

Merhaba bilge hanım bende sizinle aynı durumdayım 29 Temmuz son adet günüm ağustos ayında regl olmadım 9 Eylül de kan verdim 0.6 ile negatif çıktı bütün ümidimi kaybettim sonra gecikme devam etti bende bir idrar testi daha yaptım ve gecikmenin 24.gününde pozitif gördüm kan verdim 2300 çıktı ertesi gün doktora gittim 5 haftalık gebesin kese var sağlıklı bebek dedi ama adete göre 8 haftalık olması gerekiyordu dedi haftaya gel bir daha bakalım kalp atışı duyarsak geç döllenme diyebilirim dedi çok mutsuzum moral olarak yıkılmış durumdayım siz ne durumdasınız kalp atışı duydunuz mu
Merhaba kızlar ben 21 ağustos son adet tarihim gecikmenin 17 günü deyim kaset testte silik gördüm bugün kan verdim 0.1 çıktı ilk defa böyle gecikiyor ne yapmalıyım postu açan arkadaş umut oldu bana beklesem mi doktoramı gitsem acaba
Valla Sebahat hanım ne diyeceğimi bilemiyorum ama ben gecikmenin 26. Gününde silik çizgi görüp 35. Gününde 140 ile öğrenmişim , eklediğim hanımefendi de 24. Günde 2300 ile öğrenmiş 🧡 benim tavsiyem şu an bile yumurtlama oluyor olabilir bence söktürücü falan kullanmayın 🧡

Benim de randevum 3 hafta sonra ve ben de şu an aynı durumdayım , umarım hiçbir sorun olmadan atlatırız 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Canım bugün dayanamadım doktora gittim. Bebişin kalp atışını vajinal ultrason ile duyduk şükürler olsun doktor her şey yolunda gelişimi çok güzel dedi kalp atış sayısı cok güzel dedi kan testi istedi. Geç döllenme dedi ve 29 Temmuz olan son adet tarihimi 23 Ağustos olarak değiştirdi
Yaaaa çok sevindim inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız inanın güzel haberi alınca çok duygulandım, çok mutlu oldum 🧡🥰
çok teşekkür ederim canım benim inşallah ilerleyen süreçlerde de hep beraber böyle güzel haberler alırız 🥰

Merhaba, eğer gebelik olduğuna inanıyor ve böyle bir şey hissediyorsanız bir süre söktürücü falan kullanmayın, inanın sonra insanın içi içini yiyor ya bir şey varsa da ben engellediysem diye 🥺 bizler çok geç öğrendik 2. Regl dönemimiz bile gelmişti , ben bekleyin derim ama beklerken de bu durumu unutmanızı tavsiye ederim 🥰🧡
Dün siyaha yakın akıntım oldu bekliyorum bklim inşallah gebeliktir

Valla Sebahat hanım ne diyeceğimi bilemiyorum ama ben gecikmenin 26. Gününde silik çizgi görüp 35. Gününde 140 ile öğrenmişim , eklediğim hanımefendi de 24. Günde 2300 ile öğrenmiş 🧡 benim tavsiyem şu an bile yumurtlama oluyor olabilir bence söktürücü falan kullanmayın 🧡
Yok doktora gitmiyorum beklemedeyim rabbim hayırla sonuçlandırır inşallah

Canım bugün dayanamadım doktora gittim. Bebişin kalp atışını vajinal ultrason ile duyduk şükürler olsun doktor her şey yolunda gelişimi çok güzel dedi kalp atış sayısı cok güzel dedi kan testi istedi. Geç döllenme dedi ve 29 Temmuz olan son adet tarihimi 23 Ağustos olarak değiştirdi

çok teşekkür ederim canım benim inşallah ilerleyen süreçlerde de hep beraber böyle güzel haberler alırız 🥰
İnşallah 🧡🧡

İdrarda görüp kanda neden negatif çıktığına anlam veremedim , doktor bu konu hakkında bir şey söyledi mi
Bugün 25 gün sabah tekrar yaptım yine 2 cizgi var akşamda yapmıştım ondada çıktı doktora göstermedim acilde kan verdim sol kasık ağrım var belim ağrıyor göğüslerde büyüme var çarşamba günü tekrar gidicem tahlil için negatif olsa 3 testte pozitif çıkmaz diye düşünüyprum

Bugün 25 gün sabah tekrar yaptım yine 2 cizgi var akşamda yapmıştım ondada çıktı doktora göstermedim acilde kan verdim sol kasık ağrım var belim ağrıyor göğüslerde büyüme var çarşamba günü tekrar gidicem tahlil için negatif olsa 3 testte pozitif çıkmaz diye düşünüyprum
Ay çok garip bir durum yaa ve çok can sıkıcı , umarım hayırlı sonuçlar olur 🙏🏻

X