Geç döllenme olabilir mi adetim 17 gün gecikti

Sonuc negativ çıktı ama benim adetim hala gelmedi 8 Gün geçikme var ve Pembe lekem oldu bugün.
Kafmada soru işaretleri hala gitmiyor

Konudan bağımsız bişi dicem benim dün gece inanılmaz şekilde her iki kasığım da ağrı oldu.
Ve sağ bacağıma vuruyordu korktum apandisit olabilir mi diye,sabah hastaneye gittim. kadın doğum doktoruna enfeksiyon olmadığını yumurtamin çatladığını o yüzden ağrının olabileceğini söyledi.Benim adetime 4,5 gün var ve eşim daha yeni eve geleli 5 gün olmuş, doktor adet olursan adet bittikten sonra gel olmazsan bayramdan sonra gel gebelik testi yapalım diye ve bana folik asit yazdı.Folden Qf günde bı tane icecekmişim.

Ben gebelik olabileceğini sanmıyorum.bu şekilde gebe kalanlar oldu mu bide benim eşim de sperm neredeyse yok yani tüp bebek önerilmişti bize.

Benim hiç bilgim yok canım

Ben adet oldum doktor yazz diye bir. İlaç verdi 2 ay kullan dedi düzene sokması içinmiş o da doğum kontrol hapı olarak geçiyormuş yani bizim bebek işi biraz ertelenmiş oldu
Tmm canım saol yine de.sen ne yaptın pozitifi gördün mü?

Ben adet oldum doktor yazz diye bir. İlaç verdi 2 ay kullan dedi düzene sokması içinmiş o da doğum kontrol hapı olarak geçiyormuş yani bizim bebek işi biraz ertelenmiş oldu
Herşeyin hayırlısı canım.Demek daha bebişin zamanı gelmemiş

Maalesef ki öyle
Ben gebelik olabileceğini sanmıyorum.bu şekilde gebe kalanlar oldu mu bide benim eşim de sperm neredeyse yok yani tüp bebek önerilmişti bize.
Merhaba benim eşime de azosperm teşhisi konuldu 3 ay ilaç tedavisi gördü. Benimde adetim tam 9 gün geçti çok ağrılarım var ama olamıyorum kan testi kaset test negatif

Merhaba benim eşime de azosperm teşhisi konuldu 3 ay ilaç tedavisi gördü. Benimde adetim tam 9 gün geçti çok ağrılarım var ama olamıyorum kan testi kaset test negatif
En iyisi kan ver.icindeki şüpheler bitmiş olur.belki geç döllenme olur bilmiyorum ki.

Bende adet olmayı bekliyorum. hiç umudum yok ,gerçekten bu ay hamile kalsam herhalde mucize gibi bir şey olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…