Geç döllenme olabilir mi adetim 17 gün gecikti

Bende adet olmayı bekliyorum. hiç umudum yok ,gerçekten bu ay hamile kalsam herhalde mucize gibi bir şey olur.
2 kere kan verdim hatta daha dün ilki 0.26 diğeri 0.100
Sperm arttı kullandığı ilaçlarla ama bende bir mucize olur diye bekliyorum umarım ikimizde bir mucize yaşarız

2 kere kan verdim hatta daha dün ilki 0.26 diğeri 0.100
Sperm arttı kullandığı ilaçlarla ama bende bir mucize olur diye bekliyorum umarım ikimizde bir mucize yaşarız
Eşin ne tür ilaçlar kullandı.sperm sayısının artması için.

Bir kaç adet vardı ama hareketsiz cansızdı vs. Eşim 3-4 kere sperm testi verdi acaba hastanedenmi kaynaklı diye hepsinde sonuç aynı maalesef. Zaten hangi doktora gitsek tüp bebekten başka çareniz yok dedi en son bahçeci tüp bebek merkezinde üroloji doktoruna gittik 3 ay ilaç tedavisi verdi tekrar sperm testi verdik 3. Ayın sonunda 100 adet canlı hareketli sperm artışı olmuş reglimin 2. Günü hastaneye gidip kan tahlili vs yapılacaktı bana tedaviye başlayacaktık ki hala adet olamadım

Bizde bahçeci tüp Bebek merkezini gittik.bize de tüp Bebekten başka çare yok denildi.ilac kullansın denilmedi eşime

Acaba benim eşim de mi ilaç kullansa sperm sayısı artar mı?
Hiç bilmiyorum canım kadın doğum doktoruna gittim bende bir sorun sıkıntı yok ama eşimde sperm sorunu olduğu için bizi üroloji doktoruna yönlendirdi doktor tahlil ve genetik testi yaptı eşime ilaçlarla sperm artışı olursa eğer tüp bebeğe başlayabiliriz dedi. Her hastanın ki çok farklı oluyor

Bende pcos var dedi ama başka hastaneye gittim dün yumurtamin kendiliğinden çatladığını söyledi doktor.benim eşime varikosel tanısı konuldu ameliyat oldu 6 aydır bı gelmiş yok spermleri bı kaç tane oluyor genelde.

Benim eşime de bir tane doktor varikosel var dedi diğer 3 doktor da öyle bişey yok dedi. O kadar değişik kafa karıştırıcı şeyler varmış ki Allah herkesin yardımcısı olsun

Benim eşime de bir tane doktor varikosel var dedi diğer 3 doktor da öyle bişey yok dedi. O kadar değişik kafa karıştırıcı şeyler varmış ki Allah herkesin yardımcısı olsun
Amin.benim eşime ameliyat olursan iyileşme olur dedi doktor.ama ameliyattan sonra eşimin spermleri bitti.

Canım sen eşimde bir kaç tane sperm var dedin onlar hareketsiz ve cansız mı. Kaç senelik evlisin
Bak mesela eşim bı 30,40 gün önce test verdi.her yerde sıfır yazıyordu ama altta bı not yazıyordu bazı sahalarda bı canlı bı cansız sperm var diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…