Geç döllenme olabilir mi adetim 17 gün gecikti

Formlardan okuduğum kadarıyla bu ay çok fazla geciken varmış belki havalardandır canım inşallah adet olursun hemen beklemek hem zor hem de çok rahatsız edici benim de sürekli kasık ağrım ve şişkinliğim vardı
Gerçekten çevrem de de çok var bu ay gecikme yaşayan.Ne adet olcak gibi ne hamilelik gibi hiç ama hiçbir belirtim de yok

18 temmuzda birlikteliğim oldu 23 24 25 temmuzda ara kanama tarzında kanamam oldu biraz kasık ağrısı da vardı 23 ünden itibaren 4 tane gebelik testi yaptım negatif çıktı hamile miyim acaba olmak istemiyorum ama bu kanamalar yerleşme kanaması olabilir mi 25 temmuzda kanamayla birlikte ufacık parçada geldi Normalde de böyle reglden 1 hafta önde ara kanamam başlıyordu bugün de regl olmam gerekiyor ama üç gündür kahverengi kanla karışık akıntım oluyor reglim hala başlamadı hamile miyim çikolata kistim de var

18 temmuzda birlikteliğim oldu 23 24 25 temmuzda ara kanama tarzında kanamam oldu biraz kasık ağrısı da vardı 23 ünden itibaren 4 tane gebelik testi yaptım negatif çıktı hamile miyim acaba olmak istemiyorum ama bu kanamalar yerleşme kanaması olabilir mi 25 temmuzda kanamayla birlikte ufacık parçada geldi Normalde de böyle reglden 1 hafta önde ara kanamam başlıyordu bugün de regl olmam gerekiyor ama üç gündür kahverengi kanla karışık akıntım oluyor reglim hala başlamadı hamile miyim çikolata kistim de var
Yerleşme kanaması parçalı değil açık renk oluyor diyorlar canım ama başıma gelmedi daha önce çok bilmiyorum ben

Mavili olanı önceki hafta yapmıştım
Diğerini de dün yaptım. İkinci çizgi çıkanı yani. Şöyle ki yaptığımda silik çizgi görür gibi oldum sonra sabah çöpe atmak için elime alınca böyle çizgi vardı. Emin değilim adetime 4 gün falan var tahminen. İkiside aynı marka
Merhabalar beyaz olan testin çizgisi bana kuruma çizgisi gibi gelmedi. Gebelik olabilir diye düşünüyorum. Tekrar test yaptınız mı?

X