Geç döllenme olabilir mi adetim 17 gün gecikti

Oncomed marka olanı başkasına denettirdim onda pozitif sonuç vermedi ama hala bekliyorum canım kan vermedim negatif sonuç görmekten korkuyorum
Valla kuzum.benim o ay garipti bende o markada pozitf gördüm kan verdim 0.00 çıktı 4 gün sonra tekrar test yaptım silik pembis çizgi çıktı 6 dakika içinde sonra sabah yapam dedim sabah baktım kanamam vardı ama içimde kalmasın dedim yaptım,4 dk içinde çizgi gene çıktı ama bu 2 test farklı markaydı önceki gün de erken gebelik testinde baya silikti sonuç adettim belki kimysaldi bilmiyorum inşallah sen alirisn kucağına

İnşallah canım

Hayır yaptığım kalem testlerin hiçbirisine çıkmamıştı benim ama kaset testler çok güvenilir değil anladığım kadarıyla
Mavili olanı önceki hafta yapmıştım
Diğerini de dün yaptım. İkinci çizgi çıkanı yani. Şöyle ki yaptığımda silik çizgi görür gibi oldum sonra sabah çöpe atmak için elime alınca böyle çizgi vardı. Emin değilim adetime 4 gün falan var tahminen. İkiside aynı marka

Eklentiler

• IMG_20240609_144824.jpg
    142,2 KB · Görüntüleme: 334
  • IMG_20240609_144807.jpg
    115,9 KB · Görüntüleme: 332
Benimde kasıklarımda ağrı arada sıra da midem de bulantı bogazimdâ yanma aşırı terleme var acaba bu normal midir hamilelik belirtisi olabilir mi 2 buçuk senedir hamilelik için tedavi goruyorumadetim 5 gün gecikti test yaptım evde negatif çıktı yarın kan testi vereceğim ama kesin yine negatif

Canım durdukça iki çizgi çıkıyor bu normal benim testlerim de durdukça ikinci çizgi versi

İnşallah hayırlı sonuca ulaşırsınız stresten öyle gecikme oluyor bazen. Bende hep test yapardım negatif görüp o gün adet olurdum. İlk çocuğumda da günüm geçti aman yine negatif çıkacak diye test yapmamıştım. Sonucunda hamileymişim ama geç döllenme olmuştu. Yani aslında iki kez yumurtlamışım sonuncusuna denk gelmiş galiba

Keske bende de öyle olsa aşırı derece de ter basıyor acaba menepoza mi giriyorum diye kendi kendime streste ediyorum

Siz adet geçtikten kaç gün sonra öğrenmiştiniz hamile olduğunuzu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…