Geç döllenme olabilir mi adetim 17 gün gecikti

Benimde aynı durum adetim 17 gün gecikti 10 gün önce kahve rengi akıntı gördüm bugün de kan tahlili verecem bakalım

Son yaptığım idrar testinde çıkmaz mıydı olsaydı predictor markaydı eczaneden en iyisi diye almıştım
Oncomed guvenmemek lazım bakalim.he testin hassasiyeti farkli olmazsan Dr git canım muane etsinler belki geç dollenmedir yoksada söktürücü verir

Bence maydanoz suyu içmeyin eltim tam 3 hafta gecikmeyle öğrendi gebe olduğunu 5000 di beta hcg sabırla bekleyin bence yada gidin kan verin

Bence maydanoz suyu içmeyin eltim tam 3 hafta gecikmeyle öğrendi gebe olduğunu 5000 di beta hcg sabırla bekleyin bence yada gidin kan verin
Ama çocuk varsa Maydanoz suyu ödem söktürücü
Düşüğe sebep olmasın?
Bence bir kez daha kan verin garanti olsun
Siz böyle deyince korktum şimdi artık gelsin diye maydonoz suyu içmeyi düşünmüştüm biraz daha bekliyim gelmezse doktora giderim o zaman

Merhabalar, eltiniz bu süreç içerisinde kan testinden negatif sonuç aldı mı? ilk sonuçta en düşük beta değeri kaçtı hatırlıyor musunuz acaba? 0.2 idi 9. gün gecikmemde. bugün 14 gün oluyor hala regl olmadım. hala biraz ümidim var kimse 0.2 den artmaz diyor ama

Kızlar ben gecikmenin 21. Günü kırmızıları gördüm perşembe günü de kan testi vermeye gideceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…