Geç döllenme olabilir mi adetim 17 gün gecikti

Bende oraya gidiyorum.senin annenin ne sorunu vardı eğer sakıncası yoksa anlatabilir misin?

Merhabalar arkadaşlar. Normalde 28 günde bir olan regl düzenim vardı. Bu ay ilk defa 8 gün gecikme yaşadım ve idrar testi yaptım negatif çıktı. Ama henüz regl olmadım daha. Sizce gebelik olabilir mi ? Kan tahlili için ne kadar daha beklemeliyim sizce?

Merhaba. Ben 50 gün sonra öğrendim gebeliğimi. Bu 50 gün boyunca idrar ve kan testleri yaptırdım sonuç hep negatifti. Geç döllenme olabilir. Hayırlısı olsun

Merhaba. Ben 50 gün sonra öğrendim gebeliğimi. Bu 50 gün boyunca idrar ve kan testleri yaptırdım sonuç hep negatifti. Geç döllenme olabilir. Hayırlısı olsun
Ben adet söktürücüyle adet oldum canım şimdi de doktor düzene girmesi için doğum kontrol hapı verdi onu kullanıyorum. Geç döllenme hakkında yazılanları okuyunca heyecanlanmıştım baya ama maalesef hamile değilmişim

Adet gecıkmesi mi 50 gün yumurtlamadan sonra mı 50 gün bende tahmini adet günümden 20 gün geçti testler negatif asla stresli filan değilim ama olamadım soğan suyu , dut suyu ne içtiysem fayda yok olmuyorum şişkinlik var 50 gün 1.5 aylık demek neredeyse kanda nasıl çıkmadı sürecinizi merak ettim anlatabilir misiniz

Merhaba. Polikistik Over sendromuna sahibim. En son adetimi 14 Ekim de oldum. 20 Kasımda da çok az açık kahverengi bir pıhtı geldi. 22 Kasımda Doktora gittim.Pcos olduğum için doğal yollar ile zor olabileceğini ama gebe kalmamın imkansız olmadığını söyledi.Bana sadece reGenesis adında folikasit ve vitamin takviyesi verdi. Bunu kullanmaya başladım. Ocak ayının 1 ine kadar 3 4 günde bir test yaptım ama hepsi olumsuzdu. Amann olmayacak dedim. Adetlerim düzensiz olduğu için de umursamadım bir sonraki adetimi değerlendiririm dedim. 15 Ocakta alakasız bir sinir krizi geçirdim. Daha önce hiç yaşamadığım bir buhran geçirdim. Hiçbir neden yokken. Ertesi gün halsiz kalktım. Evde test kalmıştı. Öylesine yapayım dedim ve silik çizgi çıktı. Hemen sağlık ocağında kan verdim. Ve gebe olduğumu öğrendim. Sonrasi doktor kontrolleri. Şu an gebelik haftası tam belli değil.
Doktorumun hesaplarına göre 24 Aralık son adet tarihi ve 26 haftalık bir gebelik yaşadığımı fakat bebeğin önde gittiğini 30 haftalık olduğunu söyledi. Başka doktora gittim o da aynısını söyledi. Geç döllenme yüzünden tam tarih belli değil. Ben de şaşkınım tabiki. Tahminim şu ki 20 Kasımda yaşamış olduğum pıhtı benim yumurtlama günümdü. Ve o günü değerlendirdik. Kısacası ne zaman ne olacağı belli olmuyor. Umudunuzu kaybetmeyin. Ama çok ta kafaya takmayın derim. Kafayı çok taktığım dönemde hiçbir şekilde hamile kalamadım. Ne zaman boşverip akışına bıraktım o zaman kısmet oldu. Allah isteyen herkese nasip eder İnşallah.

Benim adetlerim normalde düzensiz değildi işte bu kadar gecıkmesi bana da pcosu düşündürüyor testlerde de çıkmadığına göre daha önceden düzensiz olsa zaten gebelik ihtimalini hiç düşünmezdim stres yapan biri de değilim Allah’a bıraktım o zamanını biliyor sadece olamadığım ıcın haliyle vücudum reaksiyon veriyor şiş içindeyim Allahım hayırlı evlat olmayı nasip etsin bebişinizin

Merhaba bende benzer durumlar yaşıyorum bu ay adetim gecikti nerdeyse 18 gün falan geçen hafta doktora gittim duphaston verdi adet olunca gel dedi bana da ama ilaçtan sadece 1 tane kaldı onu da akşam içicem bitcek hala gelen giden yok sizin durumunuz ne oldu acaba?

Merhaba ben de ilaç kullanırken adet oldum 2 tane falan kalmıştı sanırım daha sonra adetin 3. Günü hastaneye gidip hormon tahlili yaptırdım bir sorun yok 2 ay doğum kontrol hapı kullan (yazz marka) adetin düzene girsin dedi ama ben 1 ay kullanabildim mide bulantısı yaptı bende

Hadi yaAnladım hayırlısı olsun inşallah bende şuan kullanıyorum son 1 tane kaldı ama hala gelmedi geçen sene de 1 defa gecikme yaşamıştım ve duphaston kullandım onda 8. Gün gelmişti gayet normal.Bu sefer hem hala gelmedi hem hiç gelcek gibi de değil kafam çok karışık

Formlardan okuduğum kadarıyla bu ay çok fazla geciken varmış belki havalardandır canım inşallah adet olursun hemen beklemek hem zor hem de çok rahatsız edici benim de sürekli kasık ağrım ve şişkinliğim vardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…