Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Çok tesşekkğr ederim canım benim çok mutluyum şuan Allah razı olsun pcoslıyum adetim gecikti daha önce düşük yaptım mecbur yarın gidip vericem iğne vurmam lazım varsa eğer

ya ben de çok sevindim o zaman hiç gecikmiyorsun hemen yarın gidiyorsun gerekli vitamin iğne ne varsa hepsini al hemen başla folik asit almaya başlamış mıydın en önemli şeymiş gebelikte eşine söyledin mi kız ben ilk burada paylaşmıştım eşimin haberi bile yoktu daha ertesi gün de gidip kan verip garantiye alıp öyle eşimle paylaşacaktım ama gece rahat durmadı dedim dur hiçbir şey yapamayız hamileyim ben deyip lanks diye testi verdim ahahah

Kız sigarayı bıraktıktan sonra kahve daha kolay ben de normalde içiyordum sigara şimdi günde 1.02 tane onu da bırakacağım inşallah
Ben çok zorlanmıştım bırakırken günde bir paket bitiren biriydim sonra iki günde bir tane arkadaşın yanına gidince içiyordum düşük yaptım ve canım sigara istemiyor gerçekten

Haha eşim sevinçten yanıma yanaştı kutladık

Ben çok zorlanmıştım bırakırken günde bir paket bitiren biriydim sonra iki günde bir tane arkadaşın yanına gidince içiyordum düşük yaptım ve canım sigara istemiyor gerçekten
Bebeğim belki de bu bir vesile olacak senin için belki de hemen bırakıp kendini gebeliğe hazırlaman gerekecek yüce Rabbim her şeye bir vaktine koyuyor nasılsın kuzum özledim seni

Çok tesşekkğr ederim canım benim çok mutluyum şuan Allah razı olsun pcoslıyum adetim gecikti daha önce düşük yaptım mecbur yarın gidip vericem iğne vurmam lazım varsa eğer
Hayırlısı olsun inşallah güzel haberlerini bekliyoruz bizleri de haberdar et

Bu arada bence doktor kontrollerine gittiğimiz zaman kendimizi check etmek adına bence boy kilo da yazalım benim mesela bugün hastanede tartılıldığımda 66 çıkardı ama o ne saçma tartı evde hassasla tartılınca 62 çıkıyorum arada 4 kg fark vardı doktor dedi ki burada ne çıkıyorsa onun üzerine takip ederiz hassas tartı değil fazla çıkarabiliyor dedi bakalım kaç kilo alacağız minnoşlar. 1.72 e 66 ile 6. Haftaya giriş yaptım

Hemen ekliyorum
Boy; 1,82
Kilo; 73
4+4 5.haftaya doğru gidiyorum

Ya Duygu alemsin valla
Sen ve fufunun enerjisi beni çok etkiliyor çok tatlısınız
Ay yirimm valla gerçekten burada çok tatlış bi kadro olduk oluyoruz. Bikaç grupta daha yazıyorum 2025 haziran ayı anneleri gibi hatta sizde oraya kaydolun bilgi akışı filan oluyo daha kalabalık ama burası benim için daha özel yakın aile gibi
Çünkü eşlerimizden ailelerimizden en yakın dostlarımızdan bile önce burada birbirimizle paylaştık güldük ağladık endişe duyduk rahatladık ya

Ayy evet aşkom yaa kız kocamdan önce siz duydunuz be daha ötesi mi var Ben büyük ihtimalle doğuma giderken de herkesten önce buraya yazarım kız birkaç tane var 2025 Haziran hangisine yazıyorsun sen

kız birkaç tane var 2025 Haziran hangisine yazıyorsun sen
Fufu bizsiz nerede dolaşıyorsun hemen ortaya çıkart
Hepimizde boyluyuz,bu bebeler nasıl olacak
Ayy kızz ilk girdiğim zamanlarda siteye takip ettiğim sayfalardan birisiydi orası da;
Du bakim link atabiliyo muyum?
Goşun gelin, ama anavatanımız burası unutmayın shshsh
Thread '2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı'
Popüler Konu - 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Ayy evet aşkom yaa kız kocamdan önce siz duydunuz be daha ötesi mi var Ben büyük ihtimalle doğuma giderken de herkesten önce buraya yazarım kız birkaç tane var 2025 Haziran hangisine yazıyorsun sen
Yaa kızlar birşey sormak istiyorum 4 haftalık düşük yaptım ya şuan normal adet oluyorum acaba rahmim temizleniyormıdur kürtaja girmek istemiyorum parça kalır mı adet de olsam

Fufu bizsiz nerede dolaşıyorsun hemen ortaya çıkart
Hepimizde boyluyuz,bu bebeler nasıl olacak
Benim kocanın da maşallahı var topuklu giyiyorum kısa kalıyorum çok şükür sizin de kocalar uzunsa bence biz nası doğuracaz çıkartıcaz bu mini zürefaları onu düşünelim ay maşallah diyelim sağlıklı olsunlar yeterki boylu poslu akıllı hayırlı olsunlar

Yaa kızlar birşey sormak istiyorum 4 haftalık düşük yaptım ya şuan normal adet oluyorum acaba rahmim temizleniyormıdur kürtaja girmek istemiyorum parça kalır mı adet de olsam
Benim ilk gebelikte 6 haftalik düşük oldu, kürtaj olmamıştı
Parça kalmasin diye genelde yapıyorlar ama doktora söyle canim kanamam bitince alttan bakalım parça kalmadiysa kurtaj istemiyorum diye

Canım sitede konularda karşıma şans eseri kürtaj ve düşüklerle alakalı konular da düşüyordu. Bence yaşamış tecrübe etmiş kişilere sorabilirsin, ya da sen yeni bir konu başlığı açıp sorabilirsin. Adeti başlaması temizlendiğini gösterir ama bilemiyorum ben tabi yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…