Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Yok mesele hastane değil eşime kızdım diye inat ediyorum çünkü şuanda umursamıyor beni daha çok strese giriyorum
Yaptığı yanlış tabi ki ama bazen erkekler ne yazık ki anlamıyorlar kuzum. idrak edemiyorlar. sen de inat etme inat edilecek zaman değil şimdi, eğer çok kanaman varsa konuş güzelce eşinle sancın varsa git özel acile.
Çok yoksa idare edebiliyosan sabahı bekle. Dualarım seninle

Uyumaya çalış kuzum belki de zorladın yoruldun yat uyu hadi sabah ola hayrola
Sen nasılsın Duyguş? Nasıldı bugünün?
Ben de akşam avm ye gittim biraz yürüyüş yapayım hem bakınayın değişiklik olsun diye. Mağazalar içerisinde bebek reyonlarını görünce çıldırdım her şey çok minnoş ya bikaç şey beğendim ama almicam çok erken dedim. her şey tam bi netleşsin sonrasında Allahım hepimize nasip etsin o alışveriş zamanlarını

Annem buradayken ben aşırı mutluyum ya kuzum yarın akşama kadar kalacak evde takılıyoruz gezdirmeye çıkaramadım yatmam gerektıgı için ama yine de süper benim eşimin kuzeni battaniye ve minik ayakkabı almış ilk hediyelerimizi aldık resmen sarılıp uyucaktım sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin rabbim çok güzel şeyler

Ben henüz doktor kontrolüne gitmedim ama cuma öğrendim tesadüf yani tamamen bebek düşüncesini bırakmıştım (pcosluyum)
Ogrendigimden beri yüzüstü yatamiyorum
Yarın doktor kontrolu var bizim mercimek ne alemde bakalim
Çok değişik karmaşık duygular içindeyim ya

esmanurr33 nasıl oldun iyi misin?
Farkında olmadan kendini zorladın mı acaba ya
Kesinlikle progesteron kullandiysan yerinden kalkma ayakları dik inan işe yarayacak dua et canım
Bebisin seni birakmayacak kötü sakın düşünme olur mu

Belki zorlamış olabilirim dün Baya gezdim dışarda umarım progestan işe yarar galiba iyi gelecek bana pıhtı gelmiyor dün geceden beri canlı kırmızı kanama durdu gibi

Ayyy hadi inşallah güzel haberler ver bize kuzum son adet tarihi ne zamandı senin kaç haftalık oldu acaba

Belki zorlamış olabilirim dün Baya gezdim dışarda umarım progestan işe yarar galiba iyi gelecek bana pıhtı gelmiyor dün geceden beri canlı kırmızı kanama durdu gibi
Aşkım gezmeyeceksin o kadar ilk zamanların bana doktor yarım saatten fazla yürüyüş yasak diyor yavaş ve minimal hareketler olacak lütfen dikkat et

Oh şükür ya valla içim rahatladı çok sevindim canım bununla geçsin inşallah

Bu arada sen zaten Progestanı sabah akşam kullanmıyor musun

Ayyy hadi inşallah güzel haberler ver bize kuzum son adet tarihi ne zamandı senin kaç haftalık oldu acaba
Allah razı olsun canım
Konunu bastan sona okudum,enerjine bayıldım
Ben de 32 yaşındayım,yas ilerledikce insan olacak olmayacak diye cok düşünüyor...
14 Eylül de adet oldum ama ben cuma günü kan ile 230 beta gördüm
Şuan ne durumda kan değerin fikrim yok
Son adet tarihinden sayarsam 30 gün (4 hafta) ama betaya göre daha 4.haftaya girecek gözüküyor bu sistemi çözemedim

Olsun ben de çözemedim aşkım 34 yaşıma geldim neler çözdüm bu beta hafta olayı çok değişik anlaşılmıyor

Evet kullanıyordum ama ağızdan kullanıyordum dünden beri fitil olarak kullanıyorum alttan
Canım belli ki içeride biriken bir kan vardı vücut onu attı öyle de düşünebilirsin fitil olarak kullanmaya devam et ama yine de bi doktoruna danış gidince

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…