Gebelik testime bakar mısınız ❤️

Ben henüz doktor kontrolüne gitmedim ama cuma öğrendim tesadüf yani tamamen bebek düşüncesini bırakmıştım (pcosluyum)
Ogrendigimden beri yüzüstü yatamiyorum 😅
Yarın doktor kontrolu var bizim mercimek ne alemde bakalim
Çok değişik karmaşık duygular içindeyim ya
Aaa çok sevindim hayırlısı olsun sağlıkla büyüsün 😍 evet çok değişik hislermiş heyecanlandırıyor sürekli senin kaçıncı haftan nasıl öğrendin canım 🤗

Geçmiş olsun kızlar okudum tüm durumlarınızı. Çok zorlamayslım kendimizi ev için yürüyüş vs diye. Ben işyerinde yoruluyorum evde hep yiyip içip uzanıyorum Allahım korusun kötü vi şey olaacak diye korkuyoruz hep 😞 bugün rüyamda kan geldiğini gördüm hemen uyandım ay aklım gitti kontrol ettim hemen bir şey yok 😅psikolojik olarak cok etkileniyor insan her şeyi okumakta iyi değil 🤣

Aaa çok sevindim hayırlısı olsun sağlıkla büyüsün 😍 evet çok değişik hislermiş heyecanlandırıyor sürekli senin kaçıncı haftan nasıl öğrendin canım 🤗
Sağol canım benim senin de hayırlı olsun inşallah 😍
Ben tamamen geçen ay adetimde bıraktım dedim araba borcu bitsin o zaman tekrar düşünürüz bir de bu ay adetle ganolf baslanacakti onu bile istemiyordum nasip ya tesadüfen öğrendim 🙈
Hafta inan bilmiyorum cuma öğrendim zaten beta 230 canım
Senin ne kadar oldu

Ben tamamen geçen ay adetimde bıraktım dedim araba borcu bitsin o zaman tekrar düşünürüz bir de bu ay adetle ganolf baslanacakti onu bile istemiyordum nasip ya tesadüfen öğrendim 🙈
Senin ne kadar oldu
Sat 4 eylül benimde 5+4 takvime göre daha çook küçükler yalnızca belirtileri var bugün ağzımın tadı değişizk bulantı var biraz uyandım yataktan çıkamadım daha 🥴😵‍💫🙃

Aşkım gezmeyeceksin o kadar ilk zamanların bana doktor yarım saatten fazla yürüyüş yasak diyor yavaş ve minimal hareketler olacak lütfen dikkat et
Evet canım ben de dün akşam yürüyüş yaparken asla hızlı yürümedim. Yavaş yavaş yürüdüm. Normalde hrp hızlı yürüyen bir insanımdır, ama o yavaş temponun üzerinde azıcık yürümek istesem kramp girdi o yüzden resmen sadece 2-3 mağaza gezebildim sadece. çok zorlamamak lazım. Baktın ağrı var hemen oturmak lazım.

Evet canım ben de dün akşam yürüyüş yaparken asla hızlı yürümedim. Yavaş yavaş yürüdüm. Normalde hrp hızlı yürüyen bir insanımdır, ama o yavaş temponun üzerinde azıcık yürümek istesem kramp girdi o yüzden resmen sadece 2-3 mağaza gezebildim sadece. çok zorlamamak lazım. Baktın ağrı var hemen oturmak lazım.
Fufucum aynen at gibi koşardım bende hızlı yürürdüm şimdi yavaş yavaş 🤣krampların çok mu oluyor uzun sürüyor mu kısa kısa mı

Sat 4 eylül benimde 5+4 takvime göre daha çook küçükler yalnızca belirtileri var bugün ağzımın tadı değişizk bulantı var biraz uyandım yataktan çıkamadım daha 🥴😵‍💫🙃
Satlarımız hep aynı 😍😍 bana bulantı sadece 1 kere 1 sabah olmuştu gözümü açtığım gibi eşim buz verdi azğımda buz tuttum rahatlattı deneyebilirsin canım.
Benim de inanılmaz kokulara hassasiyetim oldu, parfüm kokularına gelemiyorum. Kendim de sıkmıyorum sıkacaksam sadece 1 fıs o kadar. Ama dün avm de dolaşamadım yanımdan geçenler ya da parfümcülerin önlerinden geçerken, bi de burada parfümler çok mode bi sürü parfümcü var kartlara sıkıp sıkıp dağıtıyolar havaya bile sıkıyolar burnumu tuta tuta gezdim 🤦🏼‍♀️

Satlarımız hep aynı 😍😍 bana bulantı sadece 1 kere 1 sabah olmuştu gözümü açtığım gibi eşim buz verdi azğımda buz tuttum rahatlattı deneyebilirsin canım.
Benim de inanılmaz kokulara hassasiyetim oldu, parfüm kokularına gelemiyorum. Kendim de sıkmıyorum sıkacaksam sadece 1 fıs o kadar. Ama dün avm de dolaşamadım yanımdan geçenler ya da parfümcülerin önlerinden geçerken, bi de burada parfümler çok mode bi sürü parfümcü var kartlara sıkıp sıkıp dağıtıyolar havaya bile sıkıyolar burnumu tuta tuta gezdim 🤦🏼‍♀️
Hepbirlikte doğuma gideceğiz inşallah 🙏😍
Evet kokuya karsı hassasiyet var neden öle avmşer ya parfümü cidden havalara sıkıp içinden geçiriyolar saçma sapan hiç düşünmüyorlar başkalarını😵‍💫doğa yürüyüşü park yürüyüşü yapalım en iyisi

Fufucum aynen at gibi koşardım bende hızlı yürürdüm şimdi yavaş yavaş 🤣krampların çok mu oluyor uzun sürüyor mu kısa kısa mı
Aynen benim yanımda yürüyenler nefes nefese kalır uyarırlardı 😂 şimdi ben eşimi uyarıyorum garip hissettim 😂
Yorulmadığım sürece krampım olmuyo bikaç gündür canım çok şükür. 🙏 Arada sırada nadir oluyo artık. Genellikle ben hop oturup hop kalktığım için hep bi süre oturup aniden kalktığım zamanlarda birden ayy oluyorum batışıyo gibi oluyo😂 geçtiğimiz hafta da araba kullandıktan sonra kalktığımda da oluyodu. Bu hafta kullanmadım sağda prenses koltuğunda hafif koltuğu geri yatırıyorum artık 😂😂

Hepbirlikte doğuma gideceğiz inşallah 🙏😍
Evet kokuya karsı hassasiyet var neden öle avmşer ya parfümü cidden havalara sıkıp içinden geçiriyolar saçma sapan hiç düşünmüyorlar başkalarını😵‍💫doğa yürüyüşü park yürüyüşü yapalım en iyisi
Bulunduğum yerde havalar inanılmaz sıcak gündüz dışarıda yürüyüş yapma imkanı yok güneşten😂 geçen gün kahvaltıya giderken bile araçta olmama rağmen güneş kremini daha da bocaladım kendime 😂 geçen günlerde akşamları çıktık biraz deniz kenarında yürüyük ama inşallah kasım ayından sonra havalar güzelleşecek burada da aralık ocakta çok güzel oluyo tam bahar havası 🤍😁

Senin ne kadar oldu
Bu arada size de hayırlı olsun sağlıkla gelsin minnoş 😍🌸🙏

Tabi canım ben de atlı kovalar gibi yürürüm normalde ama şimdi dikkat etmek gerekiyor zaten vücutta tüm hormonlar degısıyor ister istemez yorgunluk halsizlik vs oluyor bi de içimizde bi canlı var aslında kendimizi yorarken onun oluşumundaki efor da artmış oluyor

Bebeklerimizi aynı zamanda doğururuz inşallah ❤️🙏

Ben de yeni indirdim uygulama 4+1 gösteriyor
Sağlıklı olsunlar da başka ne isteriz
Bende happy mom ve elika yı indirdim 5+4 gösteriyor 2’si de. Hepimizin sat aynı sizinki nasıl farklı çıkıyo anlamadım. Hangi uygulamaya bakıyosunuz?
P.c doğru değil ama dyglsy dyglsy haberin olsun canım.

Happy mom’u beğendim ben. Çok güzel bilgilendirici içerikler var bebek için de anne içinde. Göğüs ağrılarımı filan bu hafta yaşadığımı yazmış hep şaşırdım 😍♥️

X