gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

günaydın enchante seninle aynı zamanda ilerliyoruz bugun 10+5 benim bende de sabah aynı kasılmalar vardı bulantı yok 15 i c tesi giidicem doktora bakalım test için
aa ne güzel işte çok fazla evham yapmamaya çalışıyorum ikili test için mi gideceksin ? Aslında beni de 15 inde çağırdı 2 li için ama ben 22 sinde gidicem , belki bir umut cinsiyeti de görür diye

Kızlar dün mide agrısı hiç çekmedim Arkadasım bendeydi. Güzel kahvaltı yaptım 2 saat arayla bi şeyler yedim ve mide agrımda gazım da olmadı Sanırım kendimizi aç bırakmamamız gerekiyor. En azından az az sık yemeyi deneyin belki benim gibi sizde de işe yarar...
öptüm by

Amin Rabbim tüm bebiş bekleyenlere hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah.insanın hayatına daha karındayken bile müthiş bir mutluluk katmıyor mu ya
Amin canım inşallah...Yok vallahi ben henüz kaygı ve korkudan mutluluk yasayamıyorum..daha önce kimyasal gebelik ve dusuk yaşadım, bende maalesef korku ve kaygı var su an

Canımmm içini ferah tut bana da bebegim gelişiminde sorun var demişti sat tarihine, göre 10 gün sonra gittim meğerse 1 hafta geriden geliyormuş. Şuan 9+4 olduk. En kısa zamanda görürsün inşallah
Mesajn icin tesekkurler canm icim rahatldi brz da olsa...masallah cnm ne guzel saglikla kucagina alirsn bebegini insallah.
Insallah bende en kisa surede bebegimi gorurum ve kalbini duyarim :)

Yok ya çok sukur hiç bir şey olmadı canim. Doktor nereden bakacaz derse...olmaz denmiyor vardır bi bildikleri...

ben söylemek zorunda olduklarıma söyledim çünkü çalışıyorum canım ve ilk aylar riskli.bu zamanda fazla anlayış yok insanlarda malesef.
bilmem belki zarar olmaz yinede diyorum 7. ci haftamızı doldururken bakalım içimiz rahat olsun.dış gebelik yok boş gebelik de yoktur umarım. benim korkum da bu

Yoktur inşallah canım, maalesef beklemekten baska caremiz yok, güzel olsun inşallah sonumuz

Kuzusu 17 ekimi bekliyrum ben sabirsizkikla arada bende de oluuot ama geciyor hemen

sol kalçam ağrıyor yaa.. sanki üstüne düştüm de etim ezilmiş gibi ağrı giriyor.. hele hele uzanırsam kalktığımda daha çok ağrıyor.. :S:S:S var mı benim gibi ağrı çeken.. onun dışında herşey süper şuan.. ne bulantı ne baş ağrısı ne kasık ağrısı :S

aa ne güzel işte çok fazla evham yapmamaya çalışıyorum ikili test için mi gideceksin ? Aslında beni de 15 inde çağırdı 2 li için ama ben 22 sinde gidicem , belki bir umut cinsiyeti de görür diye
EVET ikili test için gel demişti 12.hafta da o test de 11-14 arası yapılması gerekiyormuş bugunde sağlık ocağına kayıt yaptırdım

Kuşum ben yarın miyom yüzünden bir de profesöre görünecem nişantaşında.. Onun dışında haftaya cuma ikili testim var, senin ikili testin ne zaman? Bu arada çok fena grip oldum kızlar

Canim okudugum kadariyla 11-14 haftalar arasi ikili test yapiliyor diyorlar ama en iyi 12. haftadaymis istersen cinsiyeti bekle ama yinede sen bilirsin.

Kuşum ben yarın miyom yüzünden bir de profesöre görünecem nişantaşında.. Onun dışında haftaya cuma ikili testim var, senin ikili testin ne zaman? Bu arada çok fena grip oldum kızlar
Bol bol limonlu acik siyah cay ic, balli süt ic iyi gelir canim bide terle dus yap bende olmustum ancak öyle atlattim. Gecmis olsun

Kızlar yaaa harmony test varmış duydunuz mu hiç? İkili testten çok daha iyi diyorlar, şimdi onu araştırıyorum ben de....

Hee şu mesele senin ki.. inşallah önemli bir şey çıkmaz ki ben birşey çıkmayacağını düşünüyorum. Benim ikili test 13. Haftada olacak. 22 Ekim. Çok geçmiş olsun canım bu arada bol bol sıvı tüket c vitamini meyve ye ve dinlen. Başka çare yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…