gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

kızlar bu arada ben salat-ı tefrıcıye duasına basladım. 4444 kere okunan. hayırlı saglıklı sıhhatlı bır evlat ve kolay dogum ıcın nıyetlendım bakalım. insallah bitirim.

Merhaba arkadaşlar bende 2 gün önce gebe olduğumu öğrendim degerim 184 tu. Bugün yine batırdı 550 cikti ben keseyi bayramdan sonra mı görürüm bide kaç haftalik olduğunu ne zaman ogreniyorsunuz. Ben hesaplayamiyorum çünkü benim Adetim düzensiz di ben en son bayramın 1. Günü adet oldum ondan sonra bidaha olmadım. Beni bilgilendirir misiniz
o zaman doktorun ultrasonla bakarken söyler sana kaç haftalık oldugunu canm suan bilemezsın hayırlı olsun :)

Ay insallah canimmm Bayram'dan sonra tekrar gel dedi...o Zaman duyarız insallah 6+3 falan oluyorum o Zaman .7 haftalık duyuluyomus sanirim

ben 4 gun once 6+0 dım ve duyduk kalp atısını canım ; guzel gelısmıs bebek doktor oyle dedı çok şükür bin şükür kimisi 7. haftada k,m, 6 da 8 de 5 te duyanda var

ben 4 gun once 6+0 dım ve duyduk kalp atısını canım ; guzel gelısmıs bebek doktor oyle dedı çok şükür bin şükür kimisi 7. haftada k,m, 6 da 8 de 5 te duyanda var
Canım bende senden heveslendim zaten benim de 6 haftaya yakın ya 2 gün kaldı bide akşam 5 de randevum nebileyim belki duyarım diye umitleniyom neyse ben kendimi fazla heveslendirmeyeyim:KK200:

kızlar bulantıya nanelı sakız da ıyı gelıyor bugun seker yerıne sakız aldım ıyı oldum baya

X