gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Bebişim sağ tarafıma yerleşmişti benim.. bugünde böyle sağ tarafıma inceden biley batıyo gibi sanki seyiriyo gibi hissediyorumm sizde de var mı böyle bişey?

ayyyy aramızda 2 3gün mü varrr ben sok :KK35: ben yaparsam ılk kı öyle gözüküyor sana kesınlıkle yazacagımdan emın olabılırsın:KK36: yarn dra gidiyoruz cook heyecanlanyorum :)

Ayy yaz yaz mutlaka.. süreçlerimiz hemen hemen beraber ilerler zaten irtibatta olalım :) benim daha bulantılatım falan başlamadı sen ne alemdesin :)

Mayísta geliyo ya yarin kese ğözükür de rahatlarim inşallah:işsiz:

İnşallah hayırlısıyla görürsün canım :)

merhaba arkadaslar ; en son persembe gunu yanı 25 agustosta cıkan hcg sonucum 1361 dir. normalde 1500 üstünde alttan muayne ıle gorulebılen kesemız 1361 degerınde ıken alttan bakıldıgında mınıcıkte olsa gorulduç şimdi 5 eylulde 6+0 haftalık oluyoruz sat tarıhıme gore.şmdiden cok heycanlıyım ; cok sukur kı dıs gebelık olma olasıgılı veya mol gebelık ; kimyasal gebelık olma olasılıgı ortadan kalktı. şimdi ise 5 eylulde kesemızı batından ultrason ıle rahatca gorucez ve ınsallah bebegımı ve kalp atıslarınıda duyarım. benım gıbı heycanlı olan guzel anne adayları dualarımızı bırıbırımızden esırgemeyelım. insallah guzel sonuclar alırız. :KK200::anneadayı:

Amin canim benim bizlere de dua et ne olur ben 2 kere kimyasal gebelik yaşadim şimdi hamileyim ve bebeğimi kaybetmekten çok korkuyorum Rabbim hepimize evladımızi kucağımıza almayı nasip etsin inşallah. Allah rızası için bizlere de dua et.

Bebişim sağ tarafıma yerleşmişti benim.. bugünde böyle sağ tarafıma inceden biley batıyo gibi sanki seyiriyo gibi hissediyorumm sizde de var mı böyle bişey?
benmde batmalarm sağ tarafmdaydı hep.. kasığımdada seyirme oluyo bazen. kaslar genişlemeye başladığı için olurmuş bu seyirmeler :KK45:

benmde batmalarm sağ tarafmdaydı hep.. kasığımdada seyirme oluyo bazen. kaslar genişlemeye başladığı için olurmuş bu seyirmeler :KK45:

Ayhh içim rahatladı bende denizden havuzdan dolayı mı oldu acaba diye süpheye düştüm ister istemez :))

X