gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Lazkizu birşey soracagim şimdi benim randevum yarın biz daha küçük olduğumuz için doktor alttan bakacak keseye galiba eşim giremez dimi yaaa bayram giriyor diye de bekleyemiyorum girmesine izin veriyorlar mı ki

kuzum bız ozeldeydık hemsıre once benı aldı hazırladılar sonra esımı davet ettıler içeri ; esımle doktor aynı ekrandan takıp ettıler bende yattıgım yerden karsımda ekran vardı ordan gördum :)

bende pek bırsey yok canm benm canm aşure ısıtıyordu en son 1 haftadır takım kı hala delı oluyorumm evıme gıder gıtmez yaptıracam ınsllah :) cook fazla aglamaklıyım son 1gun kaldı dr gıtmemıze :) benm bulantılar bıttı hıc yok 2 gundur :nazar::nazar:
Oğluşmu olucak yoksa tatlı istediğine göre :))) duygusallık bndede var canm nolucak bu halimiz bilmiyorm :)) hadi bakalm yarnda senden iyi haberler alalm inşallah

kuzum bız ozeldeydık hemsıre once benı aldı hazırladılar sonra esımı davet ettıler içeri ; esımle doktor aynı ekrandan takıp ettıler bende yattıgım yerden karsımda ekran vardı ordan gördum :)
Tamam canım teşekkür ederim ayy bakalım nolacak yarın bende ozele gideceğim ama esimin de o anı yaşamasını istiyorum bakalım hayırlısı olsun inşallah

lazkizu lazkizu canım gözün aydın çok sevindimm bende bugün mercimeğimi gördüm sonunda 5+5 dedi geçen hafta görünmemişti boş olabilir demişti korkutmuştu beni çok şükür gördüm kıvrılmış yatıyor Eki Görüntüle 1882170 bu benim görüntüm degil görüntü vermediler ama tam böyleydi :anneadayı::KK200::KK73::KK71:

cok sevındım canımm yaaa ; masallah ne guzel neden goruntu vermedıler canım onu anlamadım

özel hastanelerde izin veriyorlar ama bizim burdaki devlet hastanelerinde içeri bile almıyorlar eşi...alttan muayenede üstünde örtü oluyor görüntü olarak biraz değişik oluyor ama insanın gözü görmüyor onu
Tamam canım teşekkür ederim ozelden randevu aldım bakalım hayırlısı olsun inşallah

Aynen eşi almıyor devlet hastanesi içeri hatta kocaman yazmışlar erkek kesinlikle giremez die :KK34:çok saçma eşim sonuçta ikimizin bu çocuk onunda görmeye hakkı var.eşim için görüntü istedim görüntü vermiyoruz dedi özelden devlete dönen hastane
özel hastanelerde izin veriyorlar ama bizim burdaki devlet hastanelerinde içeri bile almıyorlar eşi...alttan muayenede üstünde örtü oluyor görüntü olarak biraz değişik oluyor ama insanın gözü görmüyor onu

Aynen eşi almıyor devlet hastanesi içeri hatta kocaman yazmışlar erkek kesinlikle giremez die :KK34:çok saçma eşim sonuçta ikimizin bu çocuk onunda görmeye hakkı var.eşim için görüntü istedim görüntü vermiyoruz dedi özelden devlete dönen hastane
ayyy evet malesef öle birşey var birde bizim burada aynı anda 2 kişiyi bile aldıkları oluyor insan varya gidesi gelmiyor devlet hastanelerine bazen...

cok sevındım canımm yaaa ; masallah ne guzel neden goruntu vermedıler canım onu anlamadım
Ya bilmiyorum devket hastaneside degil tıpla yarı özel yani üniv hastanesi.eşim için görüntü verirmisiniz çok merak ediyor dedim kız görüntü veriyoruz dedi sadece.bende uzatmadım çünkü stres oluyorum sinirlilik durumum çok o yüzden

Ya bilmiyorum devket hastaneside degil tıpla yarı özel yani üniv hastanesi.eşim için görüntü verirmisiniz çok merak ediyor dedim kız görüntü veriyoruz dedi sadece.bende uzatmadım çünkü stres oluyorum sinirlilik durumum çok o yüzden

ne sacma ıs ya ; usg goruntusu vermemek ne demek ben mı dogru anladım. orda bır yanlıslık var benc canm

ayyy evet malesef öle birşey var birde bizim burada aynı anda 2 kişiyi bile aldıkları oluyor insan varya gidesi gelmiyor devlet hastanelerine bazen...
Aman aman devlet çok kötü canım ya insana koyun gibi davranıyorlar bi kez gittim bidaha gitmem son gittiğim hastane güsel☺

ne sacma ıs ya ; usg goruntusu vermemek ne demek ben mı dogru anladım. orda bır yanlıslık var benc canm
Evet canım usg görüntüsü vermedi eşimde görmek istiyor dedim vermiyoruz dedi bende üstelemedim çünkü orda kavga çıkaracak kadar çok sinirliyim bu aralar eşim gerginlik çıkarma die tembihledi :KK70:

Merhaba kızlar herkese hayırlı olsun öncelikle :) neler yazılmış bi ara topiği okucam, ben de çok yeni öğrendim dün akşam 14,16 çıktı hcg yarın doktoruma çıkıcam bugun veya yarın adet tarihimdi hayırlısıyla inşallah değer yükselir :)

Merhaba kızlar herkese hayırlı olsun öncelikle :) neler yazılmış bi ara topiği okucam, ben de çok yeni öğrendim dün akşam 14,16 çıktı hcg yarın doktoruma çıkıcam bugun veya yarın adet tarihimdi hayırlısıyla inşallah değer yükselir :)

merhabalar aramıza hosgeldın. cok yenı bır gebelıgın var suan 1-2 haftalık sanırım masallah dıyelım. insallah dedıgın gıbı guzel bır ılerleme kaydedersın.kucagında gormekte nasıp olsun

merhabalar aramıza hosgeldın. cok yenı bır gebelıgın var suan 1-2 haftalık sanırım masallah dıyelım. insallah dedıgın gıbı guzel bır ılerleme kaydedersın.kucagında gormekte nasıp olsun
sağol canım inşallah herkesin sağlıkla tamamlansın bekleyip görücez takvim bile eklemedim çok yenii :)

hoşgeldin aramıza inşallah degerin güzelce yükselir..değerin kaç çıktıgından ziyade 2 günde artışı daha önemli

X