gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Korkma hiç benim komşumun 9 ay boyunca hiç olmadı bulantısı.. maşallah geçen ay kucağına aldı kuzusunu, ikisi de sağlıklı..
allah razı olsun bırazda olsun rahatladı ıcım yarın bakalım sıkıntı varsada cıkacak kızlarrr yaa sıze hıc test yapılmadıı ???

işteyim maalesef, allahtan sakin işler ama akşamı iple çekiyorum. Mesai bitsin direkt gidip uzanacağım. Temizlik + yemek allah kerim.. :) Umarım kısa süreli hemen geçer bulantıların.
ayyy inşallah canım çok sağol...işte olmanın zorluğu ya malesef belli süre böyle gidecek herhalde

allah razı olsun bırazda olsun rahatladı ıcım yarın bakalım sıkıntı varsada cıkacak kızlarrr yaa sıze hıc test yapılmadıı ???

Ben bugün 4 tüp kan verdim. bir de idrar. cuma günü alacağım sonuçları. Nelere bakacaklar, şuan açıkcası bilmiyorum.

benden üç tüp kan ıle ıdrar aldılar ; bırdahakı ay bası olan kontrolumde okuruz sonucları dedı doktor.

korkmuyo degılım hanı buşantı olmuyor ya bır ufaktan korkum var neden yok dıye !!
korkma canım korkma canlı örneği biliyorum ben 2 arkadaşımdan hiç bulantıları olmadı bile...senin minnagın sıkı sıkı annesinin göbüşüne tutulmuş büyüyor :) bünye meselesi herhalde bu bulantı falan yarın bebiğini görünce rahatlarsın inşallah

korkma canım korkma canlı örneği biliyorum ben 2 arkadaşımdan hiç bulantıları olmadı bile...senin minnagın sıkı sıkı annesinin göbüşüne tutulmuş büyüyor :) bünye meselesi herhalde bu bulantı falan yarın bebiğini görünce rahatlarsın inşallah
insllah canım insllahh :) sabahtan gıdecem bakalım :) cook sagol cıdden topik cok ıyı oldu bırbırmızı rahatlatıyoruz :)

Bndende 4tüp kan almşlardı ve idrar tahlili yapıldı. Kanda tüm değerlere bakıldı troid kansızlık kolesterol vs.. Hç bi sıkıntı yoktu kanda.idrarda bakteri çıkmştı onuda hallettik çok şükür

benim de yapıldı canım testlerim tam kan sayımı idrar kültürü,glukoz,üre,keratini,ast,alt,hepatit,cmv , toxoplazma,ve rubella testleri yapıldı sonuçlar çıktı gösterdim doktora hatta

valla kuzum hepatıtınden tutta kan sayımına hersey var ıcınde
valla kuzum hepatıtınden tutta kan sayımına hersey var ıcınde
Kızlar bana test yapmadı doktor bebeği kesede görelim yaparız dedi şuan 5 haftalık geç kalmış olunur mu acaba testler icin başka doktora mı gitsem yoksa beklesem mi ?

Kızlar bana test yapmadı doktor bebeği kesede görelim yaparız dedi şuan 5 haftalık geç kalmış olunur mu acaba testler icin başka doktora mı gitsem yoksa beklesem mi ?

ben 6.haftada bebegı gordum ; ve bebek gorundugu gıbı kan testı vs ııstedı.bebek gorunmeden teste yaptırmak mantıklı degıl. doktorunuz normal bır yol ızlıyor suan

merhaba bayanlar bizde 7+3uz doktorumuzun verdiği tarihe gore şimdilik böyle... kesemiz göründü ama kalp atışı için bayram sonrası kesin olarak duyarız o zaman bakalım dedi kan testide istemedi kalp atışıyla yaptıracağız size sorum belirtileriniz ne durumda benim miğde bulantım vs. yok sadece göğsümde az bi sızı ve dolgunluk var birde sürekli uyumak isteği 12 aydır uğraşıyorum tedavi görüyorum sonunda hayalim gerçek oldu inşallahRabbim hepimize sağlıklı gebelik ve bebekler verir sağsalim kucağımıza almayı nasip eder

canım sakın ol korkulacak bırsey yok bana 4 yada 5 haftamda felan vermıstı hala yaptırmadım yarın yaptırcam ınsllah benmde keseyı görmeden verdı sende keseyı gordugunuzde yaparsınız ınsallah :) stres yapma :):nazar::nazar:

merhaba bayanlar bizde 7+3uz doktorumuzun verdiği tarihe gore şimdilik böyle... kesemiz göründü ama kalp atışı için bayram sonrası kesin olarak duyarız o zaman bakalım dedi kan testide istemedi kalp atışıyla yaptıracağız size sorum belirtileriniz ne durumda benim miğde bulantım vs. yok sadece göğsümde az bi sızı ve dolgunluk var birde sürekli uyumak isteği 12 aydır uğraşıyorum tedavi görüyorum sonunda hayalim gerçek oldu inşallahRabbim hepimize sağlıklı gebelik ve bebekler verir sağsalim kucağımıza almayı nasip eder
merhaba hos geldın canım hayırlı ugurlu olsun :)bende yarın 7+1 olacaz kalp atısı ıcın gıdecem bakalım ınsllah duyarım 6 haftamda banada var kalp atısı ama 10gun ıcınde gel net duyalım demıstı :) bendede yok mıde bulantısı vs aynı bızımkıler bendede uyku ıstegı var fazlasıyla bıde halsızlık göğüsümde hasasıyet var :):nazar::anneadayı:

X