gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Tatlım ben 5. haftada keseyi gördüm kalp atışlarını bu hafta dinlicem inşallah. Hepimize hayırlı olsun.

hosgeldın canım grubumuza ; ınsallah bende 4+4 de kese mınıcık gorundu oda cok normaldı doktorum benım merakımı dındırmek amacıyla baktı ; 6+0 da yanı 5 eylulde randevum var ınsallah hepsı bır arada olur. bebıste kesede kalp atıslarınıda duyarım. ınsallah senınde guzel haberlerını alırız

Slm kızlar ben e keseyi görmek için sabırsızlanıyorum geçen hafta hamile olduğumu öğrendim degerlerim 129,539,1000 den büyük diyo kaç olduğu yazmıyor doktorum bu hafta yoktu o yuzden haftaya randevu verdiler

hosgeldın canım ılerlemen gayet guzel ıkı gunde bır ıkıye katlamıs sayılır ; suan sende sanırım 5+ lı gunlerdesın dogru mu ?

hos bulduk tessekurler :) ben bugün ılk defa gordüm :) keseyı sabırla bekleyın allahım yardımcınız olsun zor bır bekleyiş cok iyi bılıyorum

kac haftalıksın suan canım tam olarak ? üstten mı gorundu alttan mı ? ya kalp atısları bebıssssss ?

cok soru sordum ama heycanla beklıyoruz bızde

amin canım inş
i

kac haftalıksın suan canım tam olarak ? üstten mı gorundu alttan mı ? ya kalp atısları bebıssssss ?

cok soru sordum ama heycanla beklıyoruz bızde
anlıyorum :) aynı haftadayız senınle bende 6 haftalıgım normal bbat gunune göre 8 haftalık ama gec döllenme oldugu için 6 haftalık suan ben bugun lekem oldugu ıcın gıttım doktora düşükten korktum canm ben söle özet gecıyım ayın 17snde ustten baktı göremedik bugunde ustten baktı gorduk cok şükür :) hiç beklemıyordum görebılecgımı sanmıyordum suprız oldu alttan baktırmadm hıc baktırmamda

ne guzel ne mutlu sana canım ben suan 5+1 deyım . 5 ylulde randevum var sat'ıma gore 6+0 da ıyıce goruncek hersey ALLAHın ıznıyle. cok sevındım senın ıcın

inşallah canım senin de haberini bekliyorum ve diğer arkadaşların da inşallah hepimiz o mutluluğu yaşarız.

ne guzel ne mutlu sana canım ben suan 5+1 deyım . 5 ylulde randevum var sat'ıma gore 6+0 da ıyıce goruncek hersey ALLAHın ıznıyle. cok sevındım senın ıcın
sagol canm ınsllah sende gorursun bebişini :) cok bambaska bır duygu ben agladm resmını gorunce haftaya bugunde ınsllah kalp atıslarını duyacagız :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…