gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Günaydın kızlar,geç yumurtlama olduğundan 4+5 teyim , 9 eylül de randevum, en son 29 unda gittim doktora, değerim o gün 272 idi, çok küçük olduğu için oltason bakmadı doktor.. Bat günüm de açık kahve leke ve şiddedli bel ve kasık ağrısı yaşadım, sonrasında hafif ara sıra ağrılarım oldu, dün akşam yine çok yoğun vel ve kasık ağrım oldu, bıçak batması gibi, akıntım hiç yok,, benimle aynı durumu yaşayan varmı aranızda.?
canım merhaba, ben 6+1 deyim, hala bel, kasık ve karın ağrılarım var. geçen hafta çok şiddetliydi hatta lazkizu lazkizu da bilir, yerimde duramıyordum :KK43: bu hafta eski şiddetini sürdürmüyor ama hala var yani, yok değil :KK43: kanaman veya lekelenmen olursa önemli, onun dışında doktorum bana bu tarz ağrıların olabileceğini söyledi. ben reglimin normalde çok sancılı geçmesne bağlıyorum. senin de reglin sancılı olur muydu?

Herkese günaydınnnn maşallah hepiniz erkencisiniz :))) bemim de 6+1 sanırım bakalım 12.30da gidicem doktora bi kendimi temizleyeyim görüşürüz yine öptüm hepinizş :))

canım merhaba, ben 6+1 deyim, hala bel, kasık ve karın ağrılarım var. geçen hafta çok şiddetliydi hatta lazkizu lazkizu da bilir, yerimde duramıyordum :KK43: bu hafta eski şiddetini sürdürmüyor ama hala var yani, yok değil :KK43: kanaman veya lekelenmen olursa önemli, onun dışında doktorum bana bu tarz ağrıların olabileceğini söyledi. ben reglimin normalde çok sancılı geçmesne bağlıyorum. senin de reglin sancılı olur muydu?[/QUOTE
İlk günü biraz sancım olurdu sadece, yada üşüttüğüm zamanlarda olurdu.. Lekelenme olduğunu o gün çok ağrım olduğunu söylemiştim doktora, ilk dönemlerde normal dedi, ilaç vermedi.. Sonrasında ağrılarım da geçince pek önemsememiştim.. Gerçi şuan yine çok şiddetli bi ağrım yok ama dün akşam baya kötüydüm..

Herkese günaydınnnn maşallah hepiniz erkencisiniz :))) bemim de 6+1 sanırım bakalım 12.30da gidicem doktora bi kendimi temizleyeyim görüşürüz yine öptüm hepinizş :))

canım gunaydınnnn haberısz bırakma bızı emı

Bu arada kadınlar klübünde gün gün hamilelik takvimi diye bişey var çok güzel onu takip edin benceee

o ufacık canlı kocaman olacak ınsllah ben dr ne zman gidecegıme karar vereyım gidecegım sabah hepınıze haber verecegım tabıkıı :) hatta esım vıdesounu cekecek ınsllah :):nazar::anneadayı:
Bnde video istiyodum ama fırsat olmadı doktr hemn çıkıp gitti anlamadm bile nolduğunu. Neyse artk bi dahakine olur inşallah :) hadi bakalm hayrlısıyla git gel sende :KK49:

X