gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

sanırım ewet suanlık benmkının suan kalbı atıyordur bılıyorum ama yani ıyıce net bır sekılde duyayım dıye cuma gıtmek ısıtıyorum cuma doktora ertesı gun ankaraya gidecem cumartesı bakalım nasip senınde gelır bu gunlerın bu kalp atısları bıtttsın sonrada cınsıyet merakı baslayacak bızde :):anneadayı::nazar:
bazı doktorlar küçükken dinlettirmiyorlarmış kalp atışını belki de seninki ondan yapmıştır ama çok şükür ki kalbi attıgını biliyorsun...darısı bekleyenlerin başına olsun inşallah gümbür gümbür seslerini duyarız hayırlı ve tez zamanda :anneadayı::anneadayı::anneadayı:

bazı doktorlar küçükken dinlettirmiyorlarmış kalp atışını belki de seninki ondan yapmıştır ama çok şükür ki kalbi attıgını biliyorsun...darısı bekleyenlerin başına olsun inşallah gümbür gümbür seslerini duyarız hayırlı ve tez zamanda :anneadayı::anneadayı::anneadayı:
:KK70:insllah canm inllah :) aynen ben bılıyorum darısı sızlerın basına

İmam-ı Gazali'ye göre Cuma günü bin kere Ya Allah diye okuyanlar evliyalar sınıfına katılırlar.

Yine Cuma günü namazdan önce yüz defa “Ya Allah, Ya Hu” diyen kimsenin hayırlı dileği gerçekleşir.
Cuma namazından sonra yüz defa “Ya Rahman” diyenler unutkanlıktan ve gafletten kurtuldukları gibi kalpleri de nurlanır.

Cuma namazından sonra yüz defa “Ya Gaffar” ism-i şerifini okuyanlar affa mağfirete mazhar olurlar
Cuma günü akşama doğru “Yâ Veliyy” ism-i şerifini okuyanların hayırlı dilekleri kabul olunur.

Cuma gecesi 1000 defa “Yâ Muhsî” ism-i şerifini okuyanın kıyamet gününde hesabı kolay olur.

Cuma günü 1000 defa “Yâ Vâlî” ism-i şerifini okuyarak dua edenin duası kabul olur, işleri kolaylaşır.

10 hafta süreyle Cuma günleri onar defa “Yâ Ganiyy, Yâ Muğni” ism-i şeriflerini okuyan zengin olur.

Cuma geceleri 100 defa “Yâ Dârr” ism-i şerifini okumaya devam eden Cenabı Hakka yakın olur ve zarar verici şeylerden emin olur.

Cuma namazından sonra yüz defa “Yâ Gafur” ism-i şerifini okuyanlar af olunur.

Cuma namazında hutbe esnasında yüz defa “Ya Basîr” ism-i şerifini okuyanı Cenab-ı Allah hidayete erdirir, kalp gözünü açar.

Cuma Günü ” YA VELİYYÜ YA ALLAH” esmasını (1000) defa zikreden kişi her istediğine kavuşur.
Cuma günü “LA İLAHE İLLALAHÜ'L MELİKÜ'L HAKKU'L- MÜBİN” (200) defa zikreden Kişi Allah'tan ne isterse verilir.Cuma günü Sabah'.

YA-RAKİB esması (312) defa zikrederek istegini Allah'a bildirrisen istegin kabul olur.
alintidir

canm merhaba hos geldin aramıza rabbim saglıklı bır hamılelık kolay dogumlar nasip etsin hayırlısıyla kucaklarımza alalım bebeklerimizi banada verdi baya oldu ama benm esim kullanma diyor arastırmıs agır bır ılacmış tutrdu kullanmada kullanma bılemedım sende etki yapıyor mu bas dönmesi gbi ??
Hoşbulduk :-) yan etki olarak sadece uyku ve biraz halsizlik yapıyor. Onun haricin de başka bir yan etki görmedim

günaydın kızlar ah ahhh nedir bu başıma gelenler :KK43: kasık ağrılarım yetmiyormuş gibi, şimdi de kulak ve boğaz ağrıları çekiyorum :KK43: bir kutu antibiyotik bitirmiştim kasık ağrılarım sebebiyle ve şimdi bu ağrılar başladı, bi tane parol aldım.. en içmemem gereken dönemde ilaç manyağı oldum :KK43: nolacak benim bu halim :KK43:

günaydın kızlar ah ahhh nedir bu başıma gelenler :KK43: kasık ağrılarım yetmiyormuş gibi, şimdi de kulak ve boğaz ağrıları çekiyorum :KK43: bir kutu antibiyotik bitirmiştim kasık ağrılarım sebebiyle ve şimdi bu ağrılar başladı, bi tane parol aldım.. en içmemem gereken dönemde ilaç manyağı oldum :KK43: nolacak benim bu halim :KK43:

kuzum hosgeldın gunaydın ; endıse etme kuzum doktorun verdı antıbıyotıgıde onun bebıse etkısı yoktur ; sen bugun eve gıderken portakal mandalına al bak gecen ben aldım yavas yavas cıkmaya baslamıs mandalın ; c vıtamını agırlıklı besle kendını

kuzum hosgeldın gunaydın ; endıse etme kuzum doktorun verdı antıbıyotıgıde onun bebıse etkısı yoktur ; sen bugun eve gıderken portakal mandalına al bak gecen ben aldım yavas yavas cıkmaya baslamıs mandalın ; c vıtamını agırlıklı besle kendını
ah aşgum ya neden herşey beni buluyor? :KK43:

X