gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Ama ayın 18 de negatif çıkmış kan testim geç döllenme olmuş olabilir ben bunu pazertesi doktoruma bi sorayım soru işaretleri kalmasın kafamda ay birde antibiyotik vermişti Allah korumuş

İnşallah bişey olmadan geçiririz hepimiz bu süreci :)

BEnde çarşamba gittim doktora gitmeden 5 gün önce 8013 dü en hcg m karındab baktı kese görünmedi alttan baktı kese var bebek yok muhtemelen küçük o yüzden görünmüyor kesen güzel yerleşmiş bu iyi haber dedi bayramdan sonraya randevu verdi haftaya bile vermedi çok ilgisiz geldi bana ç0nkü sadece sat ımı sordu ve ultrasona aldı hcg artışımı falan sormadı sinir oldum

Kizlar bat 1 eyluldu kan testi yaptirdim sukur 3 defa tekrarlattik adama 403.300 dedi normalmi sizce? Bu gun ayin 2 sine girdik tam 30 günlük oldu :)) icim rahat etmicekpazartesi bi test daha yaptirip doktora görünene kadar

Ben acile gittim kendi doktoruma sali gideceğim inşallah hepimiz keseyi ve kalbini duyarız

Kizlar bat 1 eyluldu kan testi yaptirdim sukur 3 defa tekrarlattik adama 403.300 dedi normalmi sizce? Bu gun ayin 2 sine girdik tam 30 günlük oldu :)) icim rahat etmicekpazartesi bi test daha yaptirip doktora görünene kadar
Ayyy çok sevindim canım hamilesin çok şükür Rabbime normal canım benim de 29. Gün 284 tu 31. Gün 800 oldu normal yani

kuzusu gunaydınnn hosgeldınnnn ; degerın gayetguzel canım benım ; benımde bat gunumd 600 küsürdü ; cok bır fark yok arada ; etsın ıcın rahat canım sıkma canını gayet guzel bak degerın de ; hem pazartersı 1300 + küsürlerde olcaksın insallah vajınal ultrasonla kesen bıle gozukebılır

Ama ayın 18 de negatif çıkmış kan testim geç döllenme olmuş olabilir ben bunu pazertesi doktoruma bi sorayım soru işaretleri kalmasın kafamda ay birde antibiyotik vermişti Allah korumuş
canm gec döllenme aynısı bendede oldu tıpkısı bende yaptım nagatifti 1 hafta sonra pozitif oldu :) problem yoktur korkma bu arda hayırlı ugurlu saglıklı bır hamilelik kolay bır dogum nasip etsin allahım

gunaydınn kuzum sukur ıyıyız ama bu sabah hafıfıten cok hafıften mıgde ulantısı oldu bende cıkarma olayı olmadı ama mıgdem bı garıptı
gecmıs olsun öncelıkle yavaş yavaş baslıyor sanırım bulantıların işin zor :) tatlı rahatsızlıkların baslamış :) bende tık yok daha

canm merhaba hos geldin aramıza rabbim saglıklı bır hamılelık kolay dogumlar nasip etsin hayırlısıyla kucaklarımza alalım bebeklerimizi banada verdi baya oldu ama benm esim kullanma diyor arastırmıs agır bır ılacmış tutrdu kullanmada kullanma bılemedım sende etki yapıyor mu bas dönmesi gbi ??

kızlar akıntı durumunuz ne bende normal sevıyede kokusuz beyazımsı bır akıntı var. bır kac gun oncesıne kadar yoktu hıc basladı bıraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…