gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Canım daha çok küçük ondan gozukmemesi çok normal. Biz 6+2 de görememiştik bebeği, 8+5 te hem gördük hem de kalp atışını duyduk şükürler olsun. Bence korkma bekle biraz daha :))
Sağol canım inşallah bende bi an önce duyar ve görürüm yoksa bu evham beni yetip bitirecek çok pimpirik bi insan oldum çıktım ya .. boş gebelik mi acaba diye kendimi kahrediyorum dünden beri. Dr a sordum o da nadir de olsa olabiliyor öyle şeyler tabi dedi ben Zaten nasıl toparlandım çıktım dr odasından onu bile bilmiyorum eşim korkma dr kötü bişey söylemedi ihtimali söyledi dese de ben onu kendime anlatamıyorum bir türlü

Eşin doğru söylemiş canım bu kadar evham yapma bebeği de strese sokarsin sonra. Benim tansiyonum falan düşmüştü kalp atışını dinlemeye gittiğimizde ya duyamazsam diye. Doktor kızdı bana o kadar fenalasinca bebeğe de zarar veriyorsun şuan falan diye. O yüzden sakin ol, bugunlerinin tadını çıkar :))

Umarım canım Allah razı olsun içimi ferahlattın umarım güzel şeyler yaşarız hepimiz. Allah kucağmza almak nasip etsin hepimizin mutlaka neticeyi söylerim

canım dün gittim doktora. doktora sorduğumda 4 haftalık görünüyor dedi. yani 4 haftalıkken gördük keseyi bana direk 15 gün sonar gel kalp atışınıda duyucağımızı düşünüyorum dedi yani 2 hafta sonra Allah nasip ederse 6 haftalık olucam kuzum amin Allah hepimizin bebişini sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah. korkma canım daha küçük olabilir ondan görünmemiş olabilir. bana doctor dediki daha yeni rahime yerleşmiş dedi. dış gebelik yada boş gebelik gibi bir durumda görünmüyor şuanda dedi. her zaman olumlu düşün, pozitif düşün ki pozitif olsun olumsuz düşünme hiçbir zaman canım

Meraba herkese umarim birileri cevp verir. Ben tüp bebek yaptrdim iki tane empriyo transferim oldu test günümde değer 200 lu bir şeydi o gün pembe kanamam oldu bir bir pedi doldurmazdi ama yerleşme kanamasi gibi az da değildi. Doktor iki gün sonra tekrar kan ver dedi değerin bu defa 300 lerde cikti. İstenilen bir değer değil dedi doktor iki gün sonra tekrar kan ver desu bu arada kanamam durdu o gün aksamdan gelmişti zaten sadece uç dört saat kanama siyah akinti şeklinde devam etti o günden beri hala da var . değerim sonra normale dondu iki iki katlanarak gitti en son keseyi gördük ama siyah kanama devam ediyor doktor progesteron verdi WC de progesteron la birlikte kahve siyah arasi peceteye geliyor . bende boş gebelik mi diye korkmaya basladim bunu yasayan var mi aranizda acaba. Kalp atisi için 15 gün sonra gideceğiz çok korkuyorum heyecanliyim sank normal olmayan şeyler varmis gibi hissediyorum

Eger kanama rengi koyuya donduyse içerde kalan kanama atılıyordur aktif kanama rengi köyü olmaz eğer değer iki kat şeklinde düzenli artış göstermişse korkmayın yine de herseyin hayırlısı Rabbim herkese sağlıklı sıhhatli hayırlı gebelik yaşamayı nasip etsin güzel düşünün güzel olsun inşallah

İnş öyledir. Kesenin altında kanama var dedi doktor kalp atisini duyana kadar içim rahatkamayacak galiba hatta doğana kadar . insanin basina çok kotu şeyler gelince daha önce korkuyir maalesef dua edin normal olsun bu hamileleigim daha önce diş gebelik yasamistim hala onun psikolojisini atlatamadim

korkma canım kese gözükmüş aklına kötüyü getirme progestanla kesilir o da inşallah sağlıklı bir gebelik geçirirsin

Canim gebelik öyle uzun bi yol ki başında stres ortasında stres hele sonlar erken doğacak mi organ gelişimi Bebek büyümusmu falan falan Allah herseyin hayırlısı ni versin korkuyla yaşanmıyor maalesef sende hep dua et ben bu gebeligimden önce 4 kayıp yaşadım takdiri ilahi Rabbim bizim için en güzelini hazırlıyor sende öyle düşün rahat olmaya çalış kötü kötüyü çağırıyor maalesef

Haklisiniz canin ama insan düşünmeden edemiyor kaç sene sonra ilk kez oldu hamilelik . kasiklarinda da az az agri olunca korkum depresiyir su 9 ayi kazasiz belasiz. Atlatdaydim

Canım benim inşallah sağlıklı bir gebeliktir inşallah sağlıkla bebeğini kucağına alırsın.bende boş gebelik yaşadım,kanamam oldu kesildi değerim katlamaya devam etti.şimdi tüp bebekle hamileyim Allahıma şükür nasip ederse bir kızım olacak.sende tüp yaptırmışsın canım yüksek ihtimalle sağlıklı bir gebeliktir diye düşünüyorum çünkü tüpde sağlıklı yumurta ve spermler seçiliyor yani sağlıklı olması ihtimali daha yüksek.kalbini ferah tut bol bol dua et rabbiö hakkında hayırlısını versin inşallah canım

Evet tüp bebek canim. Senin kanaman nasilsi peki kacinci gün başladı pembe kirmizi mi yoksa kahverengi siyah mi idi benim ilknpembe geldi birkaç saat. Sonra kahverengine döndü on gündür de devam ediyor. İki tane empriyo koymuşlardı bana belki diğerini tutmayanu vücut atiyor dedi doktor ama benim içim hic rahat degil

Haklisiniz canin ama insan düşünmeden edemiyor kaç sene sonra ilk kez oldu hamilelik . kasiklarinda da az az agri olunca korkum depresiyir su 9 ayi kazasiz belasiz. Atlatdaydim
benim kasıklarımda da ağrı var cnm bazen ayakta kalınca iş yaparken artıyor...

Kalp atisini duydunuz mu peki. Benim bir hafta sonra kalp atisi için randevum simdi de onun korkusu sardi
canım ben daha doktora gitmedim.15 ine gün aldım o zamanda duyulur mu bilmiyrum batım dündü.. benimde düşük olunca işte biraz tedirginim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…