gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Kız Allah bilir orasini :KK70:... Ayy Belki ikincisi gec dollenmistir diyecegim ama 7. haftada belli olurdu diye dusunuyorum. Cunku benim 5+3'te ikinci kese kararti seklinde de olsa görünmüstü ultrasonda... 8. Haftada ikisinin de kalp atısını duyduk. Haftaya kontrolum var, özledim kuzularımı :KK68:
Alya_naz Alya_naz bebeklerini Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin :) senin ikizler normal yolla mı oldu tüp bebek tedavisi ile mi yoksa ?.. Bende çok ikiz istiyordum hatta ilk muayenede dr çoğul gebelik dedi ama sonra teke düştü :anneadayı::nazar:

Allah saglıkla kucağımıza almayı nasip etsin. Bende 5+4 günlük gebeyim. Bende de aşırı şişkinlik var karnım davul gibi olmuş sanki sizde de böyle oluyor mu?
Evet canım sanki 1.5 aylık değil de 5 aylık bir bebek tasiyormusum gibi. ☺☺ amin inşallah Rabbim isteyen herkesin gönlüne göre versin inşallah

Kızlar peki hala kasık ve bel ağrısı çeken var m ?
Canim senin daha ufak ben hala cekiyorum bebek yerini büyüttükce hatta su an yer bile degisti diye dusunuyorum hep sag agrirdi simdi orta sol falanda agriyo yani kasik agrisi daha ne kadar surer bilmiyorum ama kisiden kisiyede degisiyo sanirim

X